Відбудова

02 жовтня 2023


Франція страхуватиме свої компанії, які готові інвестувати в Україну

Французька державна страхова компанія Bpifrance Assurance Export страхуватиме французькі компанії, які готові інвестували в Україну і брати активну участь у реконструкції країни, не чекаючи на завершення війни.

01 жовтня 2023

30 вересня 2023

29 вересня 2023


Уряд схвалив залучення гранту на $150 мільйонів від МБРР на відновлення житла

Кабінет Міністрів схвалив залучення гранту на бюджетну підтримку від Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Міжнародної асоціації розвитку у розмірі 150 млн доларів для реалізації проєкту «Ремонт житла для відновлення прав і можливостей людей (НОРЕ)».

28 вересня 2023


Зруйнований ракетою Будинок культури у Дергачах на Харківщині відбудують у сучасному стилі

Зруйнований ракетним ударом Будинок культури у Дергачах на Харківщині відбудують у сучасному стилі, проєктно-кошторисна документація вже готова, і після тендеру переможець торгів почне підготовчі роботи.

27 вересня 2023


Корейська корпорація водних ресурсів допоможе Україні у відновленні населених пунктів

Агентство відновлення та розвитку інфраструктури України спільно з Корейською корпорацією водних ресурсів K-water працюватимуть над відбудовою населених пунктів, зруйнованих через російську агресію.

26 вересня 2023


Благодійники у Нью-Йорку зібрали $635 тисяч на відбудову школи у Мар’янівці на Київщині

У Нью-Йорку відбувся благодійний захід, організований платформою United24 та її амбасадором підприємцем Річардом Бренсоном, де зібрали 635 000 доларів для відбудови школи у селі Мар'янівка на Київщині.

25 вересня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-