Україна запускає ініціативу «We build Ukraine» для об’єднання міжнародних партнерів

Україна запускає ініціативу «We build Ukraine» для об’єднання міжнародних партнерів

Відео
Укрінформ
Україна презентувала у Лондоні ініціативу «We build Ukraine», котра має на меті об’єднати всіх міжнародних партнерів, які долучені або планують доєднатися до відновлення України.

Про це повідомив очільник Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури Мустафа Найєм у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Закладаємо міцний фундамент на шляху до перемоги. Поки Росія намагається зруйнувати нашу інфраструктуру, ми – відбудовуємо, захищаємось та плануємо майбутнє України. Під час Ukraine Recovery Conference в Лондоні презентовано ініціативу «We build Ukraine», до якої зможуть долучитися всі міжнародні партнери України: урядові та неурядові організації, фінансові інституції, інвестори та бізнес», - зазначив очільник агентства.

Найєм наголосив, що We build Ukraine – це інституційне партнерство з усіма, хто вже допомагає відбудовувати Україну або планує це зробити.

У пріоритеті роботи ініціативи – відновлення житла, енергетики, соціальної, транспортної та критичної інфраструктури, розмінування територій, підтримка приватного сектору.

Читайте також: Шмигаль зустрівся з очільником МЗС Японії - говорили про відбудову і ядерну безпеку

Як повідомлялось, Світовий банк, Європейська комісія, ООН спільно з урядом провели незалежну оцінку заподіяної шкоди та потреб на відновлення нашої країни. Лише за перший рік повномасштабної війни прямі збитки, завдані Україні, перевищили 135 млрд доларів. Загальні економічні збитки – ті, що стосуються порушення економічних потоків, виробництва, - та додаткові витрати, пов'язані з війною, сягають 290 млрд доларів.

Загалом для реконструкції та відновлення української інфраструктури необхідно щонайменше 411 млрд дол. У короткостроковій перспективі країні необхідно 14 млрд доларів. Кошти потрібні на відновлення енергетичної, житлової, критично важливої та соціальної інфраструктури.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-