Відновлення України

04 грудня 2022

02 грудня 2022

01 грудня 2022

25 листопада 2022

11 листопада 2022

10 листопада 2022

09 листопада 2022

05 листопада 2022

02 листопада 2022

31 жовтня 2022


Відновлення енергооб'єктів: Україна вже домовилася про постачання обладнання з 12 країн

Міністерство закордонних справ продовжує активну роботу з міжнародними партнерами задля відновлення енергетичної інфраструктури України, пошкодженої внаслідок російського ракетного терору. Вже є домовленості з урядами і компаніями 12 країн.

25 жовтня 2022


Відновлення України: фон дер Ляєн підбила підсумки Берлінської конференції

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн сьогодні розповіла про головні висновки, яких дійшла за підсумками дискусії між провідними експертами, що відбулася сьогодні у Берліні та була присвячена розробці стратегії з повоєнного відновлення України.


Єврокомісія готова допомогти Україні поєднати процес відновлення та реформ - фон дер Ляєн

Україна чітко визначила свою перспективу щодо набуття членства в ЄС, тож Єврокомісія, яка має найбільший досвід такої інтеграції, готова надати Україні практичну допомогу в поєднанні процесів повоєнного відновлення країни з процесом реформ, які є необхідними, щоб успішно торувати свій шлях до Європейського Союзу.


Повоєнна відбудова має передбачати економічне і соціальне відновлення – радник Зеленського

Повоєнна відбудова України повинна передбачати широке економічне і соціальне відновлення, а не лише фізичну відбудову зруйнованих російськими обстрілами об’єктів та інфраструктури.


Стефанішина закликала ЄС посилити підтримку України на тлі обстрілів рф енергооб’єктів

Віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина закликала Європейський Союз посилити підтримку України на тлі масштабних атак енергетичної інфраструктури.


Зеленський виступив на конференції у Берліні з питань відновлення України

Інвестуючи у відновлення України, ви інвестуєте у майбутнього члена ЄС, заявив Президент Володимир Зеленський на Міжнародній експертній конференції з питань відновлення, відбудови та модернізації України.


Конференція з відновлення України у Берліні: Зеленський пропонує заснувати «фінансовий Рамштайн»

Президент Володимир Зеленський наполягає на заснування так званого «фінансового Рамштайну» для підтримки фінансової стабільності України та відновлення зруйнованої російськими військами інфраструктури.

23 жовтня 2022

21 жовтня 2022


Конференція G7 з відбудови України має поєднати масові інвестиції та реформи – фон дер Ляєн

Конференція із повоєнного відновлення України, яка відбудеться наступного тижня за Німецького головування в «Групі семи» та Єврокомісії, має визначити найкращий шлях для поєднання масованих інвестицій у відбудову України з ефективними реформами, що забезпечать просування України на шляху до членства в ЄС.

20 жовтня 2022


Зеленський зустрівся з представниками інвестиційної компанії Goldman Sachs

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками однієї з найбільших інвестиційних компаній США та світу Goldman Sachs: виконавчим віцепрезидентом Джоном Роджерсом та співголовою відділу прикладних інновацій і президентом глобальних справ компанії Джаредом Коеном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-