Конференція з відбудови у Лондоні

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

03 липня 2023

28 червня 2023

27 червня 2023


Світовий конгрес українців підбив підсумки візиту президента СКУ до Лондона

Президент Світового конгресу українців (СКУ) Павло Ґрод під час свого візиту до столиці Великої Британії 21-23 червня виступив учасником Конференції з питань відновлення України (URC23), заручився підтримкою міжнародних партнерів і, традиційно, зустрівся з українською громадою. 

26 червня 2023

25 червня 2023

23 червня 2023


Діаспора подякувала Британії за підтримку спрощеного вступу України до НАТО

Світовий конгрес українців привітав рішення Британії підтримати спрощений вступ України до НАТО та висловив подяку Сполученому Королівству за непохитну підтримку України у війні з Росією.  

22 червня 2023


В Україні потребують модернізації всі комунікації, що лишилися у спадок від СРСР – Кубраков

Уряд має намір розпочати комплексне відновлення систем водопостачання та опалення по всій країні і запрошує приватний сектор до співпраці із комунальними підприємствами, що працюють в цій сфері.

21 червня 2023


Австрія зробить цінний внесок у розмінування України - Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками переговорів у Лондоні з австрійським колегою Александром Шалленбергом заявив, що Австрія зробить цінний внесок у розмінування замінованих російськими військами українських територій.


Шмигаль: Плануємо залучити до $7 мільярдів за допомогою Координаційної донорської платформи

У Лондоні в межах Конференції відновлення відбулося засідання Міжвідомчої Координаційної платформи донорів України - обговорили мобілізацію ресурсів для фінансування швидкого відновлення.


Франція допоможе Україні побудувати модульні лікарні - у Лондоні підписали меморандум

У межах міжнародної конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference), що триває у Лондоні, підписано меморандум про співпрацю між Міністерством охорони здоров’я України та Французькою асоціацією охорони здоров’я.


Конференція з відбудови у Лондоні: до платформи співінвестування в Україну долучилися 19 країн

У Лондоні підписали меморандум про подальшу співпрацю ЄБРР та організацій фінансування розвитку (DFI) щодо координації зусиль з інвестування в Україну; до платформи співінвестування вже доєднались 19 країн.


Україна і Британія уклали договір про Енергетичне партнерство

Міністерство енергетики України і Міністерство закордонних справ, у справах Співдружності націй та розвитку Сполученого Королівства (FCDO) Великої Британії уклали меморандум про Енергетичне партнерство між країнами.


Агентство Світового банку MIGA почало надавати гарантії для страхування воєнних ризиків в Україні

Багатостороннє агентство з гарантій інвестицій (MIGA) Групи Світового банку почало надавати гарантії для страхування воєнних ризиків в Україні із Трастового фонду підтримки реконструкції та економіки України (SURE).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-