Посол Німеччини – про гроші на відбудову України: Потрібно стати взірцем запобігання корупції

Посол Німеччини – про гроші на відбудову України: Потрібно стати взірцем запобігання корупції

Укрінформ
Відбудова України вже почалася, і вона потребуватиме значних коштів у рамках міжнародної підтримки, а також зусиль влади у запобіганні корупції.

Як передає Укрінформ, про це написала посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен у статті для Київського безпекового форуму, заснованого Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну».

«Український уряд спільно з ЄС та Світовим банком вирахував, що фінансові потреби на реконструкцію втраченого та пошкодженого на даний час майна сягнуть понад 400 млрд дол. США у найближчому десятилітті», – зазначила вона.

«Збереження довіри законотворців у країнах-партнерах, які виділять ці кошти Україні, вимагатиме, щоб Україна стала взірцем запобігання корупції. «Building back better» (відбудова зруйнованого до стану «краще ніж було») вимагає наявності верховенства права, протидії корупції та належного управління як першочергових передумов», – підкреслила посол.

Фельдгузен сказала, що це також стосується і децентралізації, оскільки жоден центральний уряд не може здійснювати ідеальне планування для вирішення кардинально різних викликів, які постають перед різними регіонами країни.

Читайте також: Німеччина підтримує Україну на шляху до ЄС – посол

«Децентралізація передбачає передачу прийняття рішень та відповідальності на регіональні та місцеві рівні з дотриманням принципу субсидіарності, тобто всі політичні питання максимально повинні вирішуватись на місці», – наголосила вона.

«Люди краще знають, що найнеобхідніше для них та їхніх міст і сіл. Не менш важливим є те, що можливість творити зміни надихає людей брати відповідальність і будувати процвітаючі та стійкі громади для майбутніх поколінь», – підсумувала посол Німеччини.

Як повідомляв Укрінформ, раніше уповноважений Федерального уряду ФРН з питань відновлення України, державний секретар Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Йохен Фласбарт заявив, що Берлін у своїй діяльності з відбудови України не концентрується на певних регіонах чи галузях економіки, а орієнтується на пріоритети української влади та відновлення зруйнованої інфраструктури з урахуванням того, що вона згодом стане частиною європейської.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-