Австралія перенесе відкриття кордонів через новий штам коронавірусу

Австралія перенесе відкриття кордонів через новий штам коронавірусу

Укрінформ
Австралія призупинила відкриття кордонів через поширення нового небезпечного штаму коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

Повідомляється, що прем’єр-міністр країни Скотт Моррісон заявив, що з огляду на поширення «Омікрону» відкриття кордонів необхідно відкласти. ЗМІ зазначає, що таке рішення ухвалили відповідно до рекомендацій австралійської Національної служби безпеки. У відомстві заявили, що необхідно спершу дослідити, наскільки добре наявні вакцини захищають від нового варіанту вірусу.

Зазначається, що в Австралії вже виявили п’ять випадків зараження «Омікроном». Попри це, у країні поки не анонсують посилення жодних внутрішніх обмежень.

Раніше повідомлялося, що з 1 грудня Австралія дозволить в’їзд із деяких країн, зокрема з Японії та Південної Кореї. Це послаблення обмежень передбачалося передусім для іноземних студентів та трудових мігрантів, які пройшли повний курс вакцинації.

ЗМІ відзначає, що рішення відкласти відкриття кордонів повторює подібні кроки в інших країнах, зокрема у Новій Зеландії та Японії. Також багато країн закрили в’їзд із ПАР, де виявили спалах нового варіанту коронавірусу. Зазначається, що в Австралії заборона на в’їзд – одна з найсуворіших у світі. Нині до країни можуть потрапити лише повністю вакциновані громадяни Нової Зеландії та Сингапуру.

Як повідомляв Укрінформ, Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що новий варіант коронавірусу «Омікрон» становить «дуже високий» ризик для світу і може призвести до серйозних наслідків у деяких регіонах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-