Ізраїль відкривається для туристів – вакцинованих і тих, хто перехворів

Ізраїль відкривається для туристів – вакцинованих і тих, хто перехворів

Укрінформ
Глава уряду Ізраїлю Нафталі Беннет, міністр охорони здоров'я Ніцан Горовіц і міністр туризму Костянтин (Йоель) Развозов домовилися про відкриття Ізраїлю для іноземних туристів з 1 листопада.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Newsru.co.il.

Згідно з цим рішенням, в Ізраїль зможуть в'їжджати іноземні туристи:

- щеплені двома дозами вакцини Pfizer не більш як півроку тому (якщо після отримання другої дози вакцини пройшло не менш ніж 7 днів до в'їзду в Ізраїль і не більш ніж 180 до виїзду з Ізраїлю);

- щеплені двома дозами вакцин Moderna, AstraZeneca, Sinovac і Sinopharm не більш як півроку тому (якщо після отримання другої дози вакцини пройшло не менш ніж 14 днів до в'їзду в Ізраїль і не більш ніж 180 до виїзду з Ізраїлю);

- щеплені однією дозою вакцини Johnson & Johnson (якщо після отримання дози вакцини пройшло не менш ніж 14 днів до в'їзду в Ізраїль і не більш ніж 180 до виїзду з Ізраїлю);

- щеплені "бустерною" дозою вищеперелічених вакцин (якщо після отримання дози вакцини пройшло не менш ніж 14 днів до в'їзду в Ізраїль).

Читайте також: В Ізраїлі виявили нову мутацію штаму Delta

Також до Ізраїлю зможуть потрапити ті, хто перехворіли й отримали не менше однієї дози визнаної ВООЗ вакцини. Крім цього, дозволяється в'їзд до країни тим, хто перехворів COVID-19 менш як півроку тому – тобто ті, хто зможуть пред'явити позитивний результат тесту NAAT (молекулярний тест – наприклад, ПЦР), після якого пройшло більш ніж 11 днів до в'їзду в Ізраїль і не більш ніж 180 днів до виїзду з Ізраїлю.

Всупереч інформації, яка публікувалася раніше, Ізраїль поки що не відкриється для туристів, щеплених російською вакциною "Спутник V".

Також до Ізраїлю не зможуть в'їжджати туристи з країн, де поширений субваріант штаму "Дельта" AY4.2.

За даними сайту Worldometer, у світі загалом з початку пандемії зафіксовано 242 972 896 випадків COVID-19, зокрема 4 940 793 – летальні, одужали 220 220 049 хворих.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-