Лісові пожежі не вплинули на якість туристичних послуг у турецькому Бодрумі – мер міста

Лісові пожежі не вплинули на якість туристичних послуг у турецькому Бодрумі – мер міста

Ексклюзив
Укрінформ
Популярний серед українців турецький курорт Бодрум продовжує приймати туристів, кількість гостей з України зростає. Нещодавні лісові пожежі не вплинули на якість та рівень надання туристичних послуг та не мали великого впливу на туристичну сферу.

Про це в ексклюзивному коментарі Укрінформу сказав мер Бодрума Ахмет Арас.

«У період із січня до кінця липня 2019 року Бодрум відвідали 41 621 турист з України. У той самий період 2020 року через пандемію цей показник знизився до 13 870. Проте, завдяки вжитим заходам щодо безпеки туристичній діяльності в Бодрумі, згідно з даними за період з січня до кінця липня цього року, до нашого району прибули 70 136 громадян України», – повідомив Арас.

Загалом, за даними аеропорту Мілас-Бодрум, станом на кінець липня 2021 року, як порівняти з аналогічним періодом минулого року, кількість відвідувачів міжнародного терміналу аеропорту Мілас-Бодрум зросла на 191 715 осіб. Такий показник зростання спостерігається також у морських перевезеннях.

Арас також запевнив, що нещодавні лісові пожежі подолано, й вони не завдали шкоди туристичним об’єктам, готелям тощо. Він розповів про ті поодинокі випадки, які вимагали втручання. Зокрема, 29 липня, через лісову пожежу в регіоні, на півострів Піна, що в районі Мілас, як запобіжний захід провели евакуацію двох готелів. Тоді евакуювали 1 250 гостей та близько 250 співробітників, яких розмістили в готелях неподалік. Коли вогонь приборкали, їх забезпечили трансфером для повернення та продовження відпочинку. Мер Бодрума також назвав безпідставною негативну інформацію, випадки розміщення якої спостерігалися у соцмережах.

Читайте також: Мер Бодрума подякував українцям за допомогу у боротьбі з лісовими пожежами

«Бодрум – це регіон відпочинку, який, як і раніше, залишається місцем спокою та безпеки. Безпідставні публікації в соціальних мережах не кинуть тіні на це популярне туристичне місце. Бодрум, як завжди, є воротами Туреччини у світ. Бодрум надає і надалі надаватиме якісні та безпечні туристичні послуги», – запевнив очільник міста.

Як відомо, у квітні цього року Україна і Туреччина підписали меморандум про поглиблення співпраці у галузі туризму. У другому кварталі цього року українці були серед найбільш активних туристів, які їхали на відпочинок на турецькі курорти, – країну відвідали понад 4 млн туристів з України.

Фото: мерія Бодрума

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-