На Закарпатті почали ремонтувати дорогу до ще двох туристичних «магнітів»

На Закарпатті почали ремонтувати дорогу до ще двох туристичних «магнітів»

Велике будівництво
Укрінформ
На Закарпатті стартував ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С 070605 Пилипець – Потік, що веде до водоспаду Шипіт і підйомника на полонину Боржава.

Як передає Укрінформ, про це повідомив голова Закарпатської облдержадміністрації Анатолій Полосков у Фейсбуці

«Розпочинаємо ремонтні роботи на одній з найважливіших туристичних артерій нашого краю – автодорозі загального користування місцевого значення С 070605 Пилипець – Потік, яка з’єднує водоспад «Шипіт» та підйомник на полонину Боржава з центральною дорогою», – написав Полосков.

За його словами, потік туристів постійно збільшується і забезпечити комфортні умови слідування до головних туристичних «магнітів» критично важливо.

Читайте також: На Закарпатті ремонтують дорогу до туристичного «магніту» – ферми плямистих оленів

Полосков підкреслив, що громади Закарпаття живуть туризмом і завдяки йому, і держава сприяє збільшенню їхньої спроможності, зокрема завдяки покращенню інфраструктури.

Так, для капітального ремонту автомобільної дороги від с. Пилипець в напрямку с. Потік Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області уклала договір з підрядником на 11,786 млн грн.

Голова ОДА переконаний, що потрібно нарощувати дорожні артерії, які будуються в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», зокрема й на місцевому рівні.

Фото: зі сторінки Анатолія Полоскова у Фейсбуці

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-