На Прикарпатті стартував конкурс туристичних стартапів від студентів

На Прикарпатті стартував конкурс туристичних стартапів від студентів

Укрінформ
Івано-Франківська ОДА оголосила конкурс студентських туристичних стартапів, щоб підтримати талановиту молодь і заохотити  її до роботи у галузі туризму.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомляє "Івано-Франківщина туристична".  

"Для підтримки талановитої молоді, сприяння самореалізації студентів, заохочення їх до подальшої діяльності у сфері туризму управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації оголошує Конкурс студентських туристичних стартапів", – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що учасниками цього конкурсу можуть бути виключно вищі навчальні заклади у партнерстві з територіальними громадами Івано-Франківської області. У переліку пріоритетних напрямків проєктів називають розвиток туристичної інфраструктури і навігації, збереження й управління природною та культурною спадщиною, створення та підтримку конкурентоспроможних туристичних і курортних продуктів або атракцій і промоцію туристичного потенціалу.

Читайте також: На Дністровський каньйон після річної паузи повертається «Свято неба»

Відомо, що бюджет конкурсу – 100 тисяч гривень. Триватиме він до 1 квітня. Фінансування проєкту, який стане переможцем, становитиме не більш ніж 50 тисяч гривень. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-