Студент

25 травня 2020


Не більше 10 студентів у групі: МОН не виключає проведення сесій у вишах із 1 червня

Із 1 червня у закладах вищої освіти регіонів України з пом'якшеним карантином буде можливим проведення екзаменаційних сесій за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів та групами не більше десяти осіб.


Почався відбір кандидатів на призначення стипендій імені Героїв Небесної Сотні

У Міністерстві освіти і науки повідомили про початок відбору кандидатів - студентів, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності, на призначення академічних стипендій імен Героїв Небесної Сотні.

23 травня 2020


Польща дозволила в’їзд студентам з України

Іноземні студенти, які навчаються в Польщі, зокрема і з України, відтепер зможуть в’їжджати до РП у період карантинних обмежень, запроваджених через епідемію коронавірусу.

21 травня 2020

18 травня 2020

14 травня 2020


Сесії та захист дипломів на карантині - МОН дало рекомендації вишам

Міністерство освіти і науки розробило методичні рекомендації закладам фахової передвищої та вищої освіти щодо проведення семестрового оцінювання студентів, а також захистів дипломних робіт і складання атестаційних іспитів.

09 травня 2020

30 квітня 2020

25 квітня 2020


МОЗ: Поки немає потреби залучати студентів-медиків до боротьби з COVID-19

Міністерство охорони здоров’я планувало залучати студентів медичних вишів та інтернів до боротьби з коронавірусною хворобою, зокрема для організаційно-технічних заходів, але на сьогодні такої потреби немає.

17 квітня 2020

14 квітня 2020


Зеленський закликає студентів допомагати літнім людям

Президент України Володимир Зеленський розповів про ініціативу студентів навчальних закладів МВС доставляти літнім людям продукти і ліки та закликав лідерів студентського самоврядування долучитися до такої діяльності.

07 квітня 2020


Навчання у кращих вишах США розпочнуть майже 40 фіналістів відбору Ukrainian Global Scholars

В університетах, школах та коледжах США цьогоріч розпочнуть навчання 26 українських випускників - фіналістів минулорічного відбору Ukrainian Global Scholars, та ще 13 українців – фіналістів попередніх конкурсів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-