Нові туристичні маршрути Ужанською долиною матимуть аудіогіди

Нові туристичні маршрути Ужанською долиною матимуть аудіогіди

Укрінформ
На Закарпатті втілюють проєкт «Промоція історико-культурної та природної спадщини Ужанської долини через формування нових партнерств і створення спільних продуктів», який передбачає відкриття 10 нових туристичних маршрутів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

«10 маршрутів для самостійних подорожей художньо відтворять у сувенірному наборі листівок «Пізнай Ужанську долину» та в аудіогідах на платформі міжнародного мобільного додатку izi.travel. Це будуть авто-, вело- та пішохідні маршрути Ужанською долиною. У кожному з них ми пропонуємо не тільки цікаві історичні, архітектурні та природні пам’ятки, але й місцеві «родзинки», – повідомила керівниця проєкту Людмила Сюзева.

За її словами, це славнозвісні рекреаційні зони Ужанської долини, заклади з локальною кухнею, крафтові продукти тощо.

Читайте також: Закарпаттям проляже панорамний туристичний маршрут «Ужанський Прованс»

Розробники наразі відкриті до співпраці й готові внести місцеві локації у нові маршрути або додати їх як навігаційні підказки для відвідування. Людмила Сюзева зазначила, що комерційні локації можна вносити до маршрутів безкоштовно, головне, щоб пропонована атракція була цікавою для туристів.

Окрім реалізації проєкту, на робочій зустрічі обговорили питання доступності території Ужанського нацпарку для туристів, адже для того, щоби потрапити на деякі його локації, необхідно отримувати дозвіл у прикордонної служби за 10 днів до відвідування.

Як повідомляється, проєкт реалізовує ГО «Щасливі діти» у партнерстві з ГО «Асоціація фахівців туристичного супроводу Закарпаття» за підтримки Українського культурного фонду.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-