Аудіогід

04 вересня 2021

03 вересня 2021

01 вересня 2021


Володимир і Олена Зеленські презентували українськомовний гід в Музеї Джорджа Вашингтона

Президент України Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська презентували українськомовний аудіогід у музеї-садибі першого президента США Джорджа Вашингтона «Маунт Вернон».

30 серпня 2021

26 серпня 2021

18 серпня 2021


Посол України обговорив впровадження україномовного аудіогіда в музеях Кувейту

Посол України Олександр Балануца 18 серпня зустрівся з керівником Національного музею Кувейту Сальманом А. Болндом у контексті продовження роботи Посольства над впровадженням українськомовного аудіогіда в кувейтських музеях.  

17 серпня 2021


Аудіогіди англійською та українською мовами запрацюють у 30 музеях та заповідниках України

З ініціативи першої леді України Олени Зеленської відбулося підписання меморандуму між Міністерством культури та інформаційної політики, Державним агентством розвитку туризму та медіасервісом MEGOGO щодо створення аудіогідів українськими культурними осередками англійською та українською мовами.

16 серпня 2021


У Греції з’явився перший україномовний аудіогід

У межах ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської відбувся запуск 28-го україномовного аудіогіда. Відтепер українську мову можна буде почути на туристичних автобусних маршрутах GRAY LINE грецької компанії Athens Open Touг.

12 серпня 2021


Посол обговорила запровадження україномовного аудіогіда в музеї у Скоп’є

У Музеї македонської визвольної боротьби посол України в Північній Македонії Наталія Задорожнюк обговорила з його директоркою Даніелою Ніколовою проєкти співробітництва Посольства та музею щодо спільних заходів до 30-ї річниці Незалежності України, зокрема запровадження україномовного аудіогіда.

10 серпня 2021

04 серпня 2021


Україномовний аудіогід запустили у знаменитому німецькому палаці Сансусі

Дружина Президента України Олена Зеленська під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Імідж України» запустила україномовний аудіогід у палаці Сансусі, розташованому в німецькому Потсдамі.

03 серпня 2021

28 липня 2021

27 липня 2021

21 липня 2021


Джапарова запустила україномовний довідник експонатів Музею наївного мистецтва в Загребі

Перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова в Хорватії офіційно запустила україномовний інформаційний довідник експонатів Музею наївного мистецтва в Загребі.


Паш і Жадан записали аудіогід для музею, де зберігаються роботи Пікассо та Малевича

Співачка Аліна Паш і письменник Сергій Жадан записали двомовний аудіогід для Пархомівського художнього музею ім. Луньова на Харківщині, де зберігаються роботи Пікассо, Малевича, Кандинського, Шишкіна, Реріха, Айвазовського та інших всесвітньо відомих майстрів. 

20 липня 2021


У Киргизькому національному музеї з'явився перший україномовний аудіогід

Для популяризування та розширення меж використання української мови за кордоном за підтримки першої леді України Олени Зеленської впроваджено 24-й україномовний аудіогід – у Киргизькому національному музеї образотворчих мистецтв імені Гапара Айтієва.

15 липня 2021

13 липня 2021

08 липня 2021

06 липня 2021

05 липня 2021

01 липня 2021

20 червня 2021

17 червня 2021


В Угорщині обговорили питання запровадження україномовних аудіогідів

Надзвичайний і повноважний посол України в Угорщині Любов Непоп провела зустріч із Заступником Генерального директора Угорського туристичного агентства Ласло Кьоннідом, під час якої окрему увагу було приділено питанню запровадження україномовних аудіогідів.

07 червня 2021


Олена Зеленська і посол Швеції презентували арт-зону в Києві

Перша леді Олена Зеленська та посол Королівства Швеція в Україні Тобіас Тиберг презентували у Києві арт-зону, присвячену тисячолітній дружбі двох країн, і запустили україномовний аудіогід у Музеї Ваза у Стокгольмі.

02 червня 2021


Посол України обговорив можливість запровадження україномовного гіда в Албанії

Посол України в Албанії Володимир Шкуров відвідав історичне місто Берат, де обговорив з мером міста Ервіном Демо, зокрема, можливість запровадження україномовного гіда в окремих музеях Берата.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-