У Києві створять туристичний маршрут для людей з вадами зору

У Києві створять туристичний маршрут для людей з вадами зору

Укрінформ
У Києві працюють над розробленням інклюзивного туристичного маршруту зі встановленням 3D-макетів видатних місць столиці.

Як передає Укрінформ, про це заявила заступниця голови КМДА Марина Хонда, повідомляє пресслужба столичної адміністрації.

«Цей проєкт розрахований не тільки для полегшення життя людей з інвалідністю. Він також вкотре підтвердить імідж Києва як прогресивної європейської столиці. Фактично, ми вже почали створювати цей маршрут – цього року спільно з благодійниками ми відкрили 3D-макет Софійського собору, який обладнаний табличками з написами шрифтом Брайля. Завдяки цьому макету, люди з вадами зору можуть зрозуміти, який вигляд має історична пам’ятка. І ми маємо на меті розвинути цю ідею в повноцінний та унікальний туристичний маршрут, уздовж якого буде розміщено 3D-макети визначних об’єктів столиці», – зазначила Хонда.

Читайте також: У Києві з’явилася інклюзивна 3D-модель Софійського собору

За її словами, над розробкою проєкту працюють Управління туризму та промоцій КМДА спільно з Департаментом соціальної політики КМДА та за участю представників громадських об’єднань людей з інвалідністю.

Хонда також додала, що громадські організації, запропонували доповнити інклюзивний туристичний маршрут 3D-макетами Андріївського узвозу, Золотих воріт та фонтану на Володимирській гірці із табличками, виконаними шрифтом Брайля українською та англійською мовами.

Управління туризму та промоцій просить надсилати цікаві ідеї та пропозиції щодо розроблення першого унікального інклюзивного туристичного маршруту та його вдосконалення на електронну адресу:kyivtourism@gmail.com.

Як повідомляв Укрінформ, у будівлі Київської міської державної адміністрації відкрили перший міський Туристично-інформаційний центр.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-