У Польщі хочуть розвивати економічну співпрацю та туризм з Україною в прикордонній зоні

У Польщі хочуть розвивати економічну співпрацю та туризм з Україною в прикордонній зоні

Укрінформ
Польська влада хоче розвивати торгівлю та туризм з Україною в прикордонній зоні, а тому розвиватиме для цього відповідну залізничну інфраструктуру та логістичну базу.

Про це йшлося під час передвиборчої поїздки і зустрічей глави польського уряду Матеуша Моравецького у Перемишлі, розташованому поблизу польсько-українського кордону, інформує Польське радіо.

“В ситуації, коли ми все частіше застосовуватимемо сприятливий для середовища метод “Фури на колії”, термінал у Перемишлі (логістичний центр Cargo – ред.) розбудовуватиметься, побільшає робочих місць. Перемишль – місто, яке лежить поблизу кордону з Україною і має користуватися перевагами міжнародної торгівлі. Створення такого великого логістичного центру служитиме цілому регіону”, - заявив з цього приводу прем’єр-міністр Польщі.

Читайте також: Чортове болото й квести: Цумань розробляє туристичний маршрут

Депутат Сейму, колишній маршалок нижньої палати польського парламенту Марек Кухцінський зазначив, що Перемишль дуже зацікавлений розбудовою туристичної співпраці з Україною завдяки новим сполученням.

“Туристичний шинобус із Перемишля спростить туристам одноденні подорожі до Львова і назад, аби оминути пробки на кордоні”, - зазначив Кухцінський.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-