У Чорнобильської зони – новий туристичний рекорд

У Чорнобильської зони – новий туристичний рекорд

Укрінформ
У зоні відчуження ЧАЕС встановлено новий рекорд відвідуваності – за вісім місяців дестинацію, що набирає популярності серед мандрівників, відвідало майже 75 тисяч туристів.

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства України з управління зоною відчуження на сторінці в Facebook

«Цього року уже встановлено новий рекорд відвідуваності зони відчуження – 74 671 турист за 8 місяців. Лише за серпень 2019 року зону відвідало 14 416 осіб. Від початку року цей показник збільшився уп’ятеро: ще у січні-лютому зону відвідувало менше 3 тисяч людей на місяць, а починаючи з березня кількість туристів почала стрімко зростати», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі в зоні відчуження затверджено 21 маршрут відвідування: 13 наземних, 5 водних та 3 повітряні. Зокрема, цьогоріч спеціалісти Чорнобильської зони розробили нові водні маршрути.

Читайте також: Автор серіалу "Чорнобиль" відреагував на туристичний бум у зоні відчуження

За інформацією держагентства, старт повноцінної роботи водних та повітряних маршрутів стане можливим після завершення облаштування контрольно-пропускних пунктів.

Як повідомляв Укрінформ, успіх мінісеріалу "Чорнобиль" від американського телеканалу HBO збільшив кількість туристів, які хочуть відвідати зону відчуження ЧАЕС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-