
Наєв відвідав родини у Чорнобильській зоні
Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав родини, які після повномасштабного російського вторгнення залишились жити у Чорнобильській зоні.
19 жовтня 2023
Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав родини, які після повномасштабного російського вторгнення залишились жити у Чорнобильській зоні.
15 вересня 2023
У Київській області пройшли навчання військовослужбовців Збройних сил України і Державної прикордонної служби з протидії диверсійно-розвідувальним групам.
29 серпня 2023
Кабінет міністрів звільнив Євгена Крамаренка з посади керівника Державного агентства України з управління зоною відчуження.
12 липня 2023
У фонд Рахунку міжнародного співробітництва для Чорнобиля спрямують 5 млн євро на розвиток Зони відчуження.
07 липня 2023
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль пообіцяв доопрацювати проєкт Постанови Кабінету Міністрів про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.
03 липня 2023
Жителі Коростеня на Житомирщині перекрили міжнародну трасу Київ-Ковель-Ягодин, протестуючи проти проєкту постанови Кабміну про перелік населених пунктів, забруднених радіацією.
21 травня 2023
Персонал Запорізької АЕС очікує звільнення станції, яку Росія перетворює на військову базу, а ядерники застерігають про небезпеку масштабної аварії рівня Чорнобиля або Фукусіми.
26 квітня 2023
Фінансова допомога міжнародних партнерів для відновлення зони відчуження вже сягнула €23 мільйонів.
Для відновлення зони відчуження розроблено 40 проєктів, фінансування яких у 2023 році сягне близько 15 млн євро.
Національний банк продовжує випуск серії пам’ятних монет, присвячених відродженню дикої природи на території Чорнобильського заповідника.
Держава Україна не повною мірою виконує гарантії щодо соціального захисту та медичного забезпечення учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
04 квітня 2023
Україна отримала від донорів 15 млн євро на відновлення Чорнобильської зони, загалом передбачається надходження від міжнародних партнерів 225 млн євро.
4 квітня о 12:00 відбудеться брифінг на тему: "Річниця деокупації Чорнобильської зони. Яка ситуація на ЧАЕС після звільнення?".
17 лютого 2023
Україна у співпраці з Францією розвиватиме сферу захисту довкілля, зокрема Чорнобильську зону.
05 січня 2023
Науковці знову зафіксували на території Чорнобильського заповідника присутність бурого ведмедя.
15 грудня 2022
У зоні Чорнобильської АЕС встановлено засоби відеоспостереження, аналогів яких ще немає на інших територіях України.
27 жовтня 2022
У Генштабі не виключають, що росіяни знову можуть вдатися до наступу на Київ з білорусі – через Чорнобильську зону або Чернігівську область.
22 вересня 2022
Представники Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) провели перевірку на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) та в Інституті ядерних досліджень.
29 серпня 2022
Пожежі в Чорнобилі не пов'язані зі смогом, який поширився на Київщині.
17 серпня 2022
Прикордонники виявили під Чорнобилем сховок з боєприпасами, які після себе залишили російські загарбники. У схроні були різнокаліберні снаряди, міни та протитанковий комплекс.
19 липня 2022
Служба безпеки України зібрала беззаперечні докази того, що підрозділи збройних сил росії, які здійснили силове захоплення об’єктів Чорнобильської АЕС та контролювали їх у період з 24 лютого до 31 березня, вчинили акт ядерного тероризму.
11 липня 2022
Чорнобильська атомна електростанція перейшла до Паризького центру Всесвітньої асоціації операторів АЕС, відмовившись від членства в московському регіональному центрі.
01 червня 2022
У зоні відчуження представники МАГАТЕ перевірять об’єкти використання ядерної енергії та нададуть оцінку спроможності їх безпечного функціонування після звільнення від російських загарбників.
19 травня 2022
На сьогодні попередні збитки, завдані російськими загарбниками зоні відчуження ЧАЕС, перевищують 2,5 млрд грн.
19 травня о 12:30 - брифінг на тему: «Екологічні «гарячі точки» війни: Чорнобиль, Енергодар та інші».
18 травня 2022
Пожежі у зоні відчуження Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС), які виникли 17 травня, не призвели до змін радіаційного фону.
05 травня 2022
У Київській області в зоні відчуження поблизу контрольно-пропускного пункту "Дитятки" локалізували пожежу.
30 квітня 2022
НЕК "Укренерго" відновила надійну схему живлення Чорнобильської зони відчуження.
28 квітня 2022
Чорнобильська АЕС після звільнення її території від окупантів ще не увійшла у стабільний режим роботи і має труднощі з доставкою персоналу.
Міжнародне агентство з атомної енергії заявляє, що рівень радіації в районі Чорнобильської АЕС, яка перебувала під контролем російських загарбників, «не становить великої небезпеки для навколишнього середовища чи людей».
реклама