Російські військові, які окопувалися в Рудому лісі у Чорнобильській зоні, не вижили

Російські військові, які окопувалися в Рудому лісі у Чорнобильській зоні, не вижили

Ексклюзив
Укрінформ
Російські військові, які окопувалися в Рудому лісі в Чорнобильській зоні, не вижили.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив міський голова Вараша, що є містом-супутником Рівненської АЕС, Олександр Мензул.

«Якщо про Україну, то треба нагадувати всім, що ми – ядерна держава. Так, у нас немає ядерної зброї, але у нас – ядерні матеріали. Україна є підписантом меморандуму з МАГАТЕ про контроль над переміщенням ядерних матеріалів, тому що потенційно це – ядерна зброя», - сказав міський голова.

Він нагадав, що є приклад Запорізької АЕС, де Україна не контролює переміщення радіоактивних матеріалів. Ще міський голова згадав, як окопувалися «безграмотні орки» у Чорнобильській зоні, в радіоактивному Рудому лісі.

Читайте також: Росіяни входять у зруйновані ними безлюдні міста і називають це «звільненням» - Україна в ОБСЄ

«Я знаю це місце, там можна перебувати лічені хвилини. До речі, по наших каналах ми отримали інформацію, що з російських вояк, які там були, ніхто не вижив», - додав Мензул.

Міський голова м. Вараш Олександр Мензул має освіту інженера-фізика, працював у відділі ядерної безпеки, був заступником начальника служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації Рівненської АЕС.

Як повідомляв Укрінформ, усі російські військові, які перебували у «Рудому лісі» на території Чорнобильської атомної електростанції, отримали значні дози опромінення.

Фото: Радіо Свобода

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-