МАГАТЕ

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

12 липня 2024


МАГАТЕ назвало Росію відповідальною за ракетний удар по лікарні «Охматдит»

Рада керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії засудила ракетну атаку Росії на дитячу клініку "Охматдит" у Києві, яка є бенефіціаром програм технічного співробітництва Агентства. МАГАТЕ назвало Росію відповідальною за цей удар.

11 липня 2024


Генасамблея ООН розгляне у четвер проєкт резолюції про безпеку ядерних обʼєктів України

Україна разом з десятками інших країн виносить 11 липня на розгляд Генеральної Асамблеї ООН проєкт резолюції «Безпека та захищеність ядерних об’єктів України, включаючи Запорізьку АЕС».

09 липня 2024


Рада керуючих МАГАТЕ розгляне атаку на «Охматдит» на позачерговому засіданні

Україна скликає позачергове засідання Ради керуючих МАГАТЕ у зв’язку із російською ракетною атакою на дитячу лікарню «Охматдит» у Києві, яка є бенефіціаром програм технічного співробітництва Агентства.

04 липня 2024


Підстанцію біля ЗАЕС знову атакували безпілотники - МАГАТЕ

Російська окупаційна адміністрація на Запорізькій АЕС повідомила МАГАТЕ, що у середу кілька безпілотників атакували кілька об'єктів поблизу станції, зокрема, підстанцію, поранивши працівників і спричинивши лісові пожежі.

28 червня 2024

24 червня 2024

22 червня 2024

20 червня 2024


МАГАТЕ не має повноважень для примусу Росії залишити Запорізьку АЕС - Гроссі

Міжнародне агентство з атомної енергії не має повноважень для примусового виконання своїх резолюцій, у тому числі тих, які закликають Росію до термінового виведення всього несанкціонованого персоналу із Запорізької АЕС та до негайного повернення станції під контроль компетентних органів України.


Гендиректор МАГАТЕ анонсував візит до України

Генеральний директор Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Маріано Гроссі цього літа здійснить візит до України, у ході якого відвідає Київ та окуповану Запорізьку АЕС та обговорить подальшу підтримку України.

19 червня 2024


Для МАГАТЕ цілком зрозуміло, що Запорізька АЕС належить Україні - Гроссі

Для МАГАТЕ абсолютно зрозуміло, що Запорізька АЕС є українським ядерним об’єктом, але воно не називає постійно Росію злодійкою, бо це може зашкодити технічній роботі МАГАТЕ із забезпечення безпеки станції.


Якби МАГАТЕ не було на ЗАЕС, там уже могла б статися ядерна аварія - Гроссі

Ситуація довкола захоплення Росією Запорізької АЕС та забезпечення її безпеки є одним з найбільших викликів для МАГАТЕ, а постійна присутність місії агентства на станції відіграє дуже важливу роль у забезпеченні її безпеки.

15 червня 2024


Гендиректор МАГАТЕ не братиме участі у Саміті миру

Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Маріано Гроссі не братиме безпосередню участь у першому Саміті миру, який стартує у суботу в швейцарському Бюргенштоці, оскільки не хоче змішувати політичні аспекти з технічною роботою агентства.

14 червня 2024

13 червня 2024

07 червня 2024


Галущенко на засіданні у Відні: Росія подає до МАГАТЕ неправдиву інформацію про ЗАЕС

Інформація у нотах, направлених Росією до Секретаріату МАГАТЕ про ситуацію на Запорізькій АЕС, неправдива: невиконано до 90% капітальних ремонтів, а кількість персоналу зменшилася до 3 тисяч осіб.

03 червня 2024

27 травня 2024

22 травня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-