МАГАТЕ

11 березня 2020

10 березня 2020

До боротьби з коронавірусом “під'єднують” ядерні технології МАГАТЕ

МАГАТЕ забезпечить діагностичні набори, обладнання та навчання методикам виявлення, базованим на ядерних технологіях, для країн, які звертаються за допомогою у боротьбі з поширенням нового коронавірусу Covid-19.

МАГАТЕ вимагає від Ірану доступу до трьох ядерних об’єктів

Генеральний директор Міжнародного агентства з ядерної енергії Рафаель Маріано Гроссі закликав Іран негайно та у повній мірі співпрацювати з МАГАТЕ і забезпечити швидкий доступ інспекторів до об’єктів, на які їх раніше не пустили.

14 лютого 2020

Українець виграв творчий конкурс МАГАТЕ

Фахівець Запорізької АЕС Євген Калініченко виграв міжнародні змагання МАГАТЕ на написання найкращого есе на тему фізичної ядерної безпеки для студентів і молодих професіоналів.

13 лютого 2020

11 лютого 2020

10 лютого 2020

У Відні почалася конференція МАГАТЕ

У штаб-квартирі МАГАТЕ у Відні у понеділок розпочалася п’ятиденна міжнародна конференція "Фізична ядерна безпека: підтримання та активізація зусиль" за участю представників з понад 130 країн, включаючи близько 60 делегацій на міністерському рівні.

04 лютого 2020

Боррель заявляє, що його візит до Ірану не дав прориву у “ядерній угоді”

Візит представника ЄС Жозепа Борреля до Ірану не приніс проривних рішень щодо «ядерної угоди» з Іраном – Спільного всеосяжного плану дій (СВПД – англ. JCPOA), але Іран погодився продовжити моніторинг ядерної програми Міжнародним агентством з ядерної енергетики (МАГАТЕ).

19 січня 2020

Іран погрожує переглянути співпрацю з МАГАТЕ

Іран перегляне співпрацю з Міжнародним агентством з атомної енергії, якщо вважатиме, що європейські країни «нечесно» використовують механізм врегулювання суперечок з ядерної угоди 2015 року.

06 січня 2020

ЄС висловив жаль з приводу виходу Ірану з ядерної угоди

Європейський Союз висловив жаль з приводу заяви Ірану про вихід з ядерної угоди та висловив готовність продовжити зусилля із деескалації напруги, що склалася після вбивства в Іраку іранського генерала Касема Сулеймані.

22 листопада 2019

09 листопада 2019

Помпео закликав Іран надати інспекторам МАГАТЕ імунітет

Держсекретар США Майк Помпео закликав Іран надати інспекторам Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) належні їм права і імунітет після новин про затримання одного з інспекторів на ядерному об'єкті в Натанзі.

29 жовтня 2019

Новим гендиректором МАГАТЕ стане аргентинець Рафаель Гроссі

Рада керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) у вівторок більшістю голосів обрала кандидатуру представника Аргентини Рафаеля Гроссі для призначення новим генеральним директором агентства.

15 жовтня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-