В українських готелях з жовтня запровадять обов'язкове сортування сміття

В українських готелях з жовтня запровадять обов'язкове сортування сміття

Укрінформ
З 1 жовтня цього року в Україні почнуть діяти нові державні будівельні норми (ДБН) щодо проєктування готелів, в яких будуть передбачені обов’язкові вимоги щодо облаштування сучасних систем роздільного сортування сміття.

Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, повідомляє пресслужба відомства.

“Ця корисна ініціатива сприятиме зменшенню шкідливого впливу на середовище та навчатиме культурі поводження із відходами. Вона запроваджується з 1 жовтня при проєктуванні нових або реконструкції існуючих готелів. Ми маємо відходити від радянських практик збирання сміття і назавжди залишати в минулому такі речі як сміттєпроводи”,- наголосив Парцхаладзе.

Читайте також: Екосвідомість з дитинства, або Що таке прибуткові відходи

Згідно з оновленими ДБН, у житлових і громадських приміщеннях готелів будуть передбачені системи роздільного сортування сміття, а також системи очищення від сміття і пилоприбирання. Максимальний вміст пилу має бути не більше ніж 0,15 міліграм на один квадратний метр.

Як відомо, державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції будівель, кварталів, мікрорайонів, вулиць і доріг, що вже існують, відповідно до їх призначення.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-