Екологія

22 липня 2021


Кораблі заразили смертельною інфекцією корали на Карибах

Дослідники виявили суттєвий зв’язок між кораловою хворобою білої смуги в Карибському морі та судноплавством: ця вірулентна та швидкозмінна коралова хвороба, яка прокотилася по Карибському басейну, спричинена відходами або баластною водою з кораблів.

21 липня 2021


Затоплення шахт на окупованих територіях - у ТКГ сформували групу експертів

На засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) в середу оголосили про затвердження списку групи експертів, яка з вересня може розпочати роботу щодо затоплення шахт на окупованій території.


З Херсонщини вивозять на утилізацію непридатні пестициди

На Херсонщині у Генічеському районі розпочали перевезення на утилізацію непридатних застарілих пестицидів, які зберігаються на території смт Рикове. Планується знищити перші 60 тонн з понад 1770 тонн отрути, яка є в області.

20 липня 2021

19 липня 2021


Кориневич розповів, хто завдає найбільшої шкоди екології в окупованому Криму

Постійний представник Президента України в АРК та м.Севастополі Антон Кориневич вважає, що діяльність підприємства «Кримський Титан» та інтенсивний відбір води з підземних джерел завдають найбільшої шкоди екології тимчасово окупованого півострова.


Більшість кримських звалищ ще до окупації вичерпали свій термін експлуатації – експерт

Більшість полігонів для сміття в окупованому Криму вичерпали свій термін експлуатації, що призвело до збільшення несанкціонованих звалищ, які негативно впливають на тільки на добробут місцевих жителів, а й на екосистему в цілому.

15 липня 2021


В Україні слід законодавчо визначити поняття незаконних рубок деревини - експерт

Україна потребує законодавчого врегулювання поняття незаконних рубок деревини; нинішня невизначеність призводить до різних тлумачень, розбіжностей у статистичних звітах різних відомств, а отже, й до корупційних ризиків у сфері лісозаготівлі та деревообробки.

14 липня 2021


ЄС планує запровадити ввізне мито на товари з високим вмістом СО2

Євросоюз прагне мінімізувати ризики, що пов’язані із імпортом продукції третіх країн, які не мають фіскальних стимулів для скорочення викидів двоокису вуглецю та постачають на ринок ЄС товари, які вироблені за високого ступеню емісії СО2.

13 липня 2021


Депутати Європарламенту закликали Раду прискорити ухвалення екологічних законів

Депутати Європейського парламенту, включаючи таких відомих європейських політиків як Віола фон Крамон, Міхаель Галер, Андрюс Кубілюс, звернулися до Голови ВР із закликом прискорити роботу над екологічним законодавством України та ухвалити його ще протягом весняної сесії українського парламенту.

12 липня 2021

10 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-