Дрогобицьку солеварню хочуть перетворити на привабливу туристичну локацію

Дрогобицьку солеварню хочуть перетворити на привабливу туристичну локацію

Укрінформ
Дрогобицький солевиварювальний завод планують відреставрувати як архітектурну пам’ятку й розвивати тут туристичну інфраструктуру.

Про це повідомив заступник Дрогобицького міського голови Василь Качмар у коментарі Zruchno.Travel

"Міський голова поставив перед нашою командою завдання домогтися можливості орендувати або отримати у власність міста Дрогобицький солевиварювальний завод. Після цього ми почнемо розвивати інфраструктуру підприємства як туристичної локації. Ставимо перед собою завдання розробити проект реставрації підприємства як архітектурної пам’ятки. Плануємо розширити його інфраструктуру, привести до ладу прилеглу територію і в такий спосіб залучити туристів, які масово відвідують Львівську область", – розповів Качмар.

Дрогобицька солеварня вважається найстарішим промисловим підприємством України, яке й нині працює, та одним із найдавніших у Європі. На сьогодні воно перебуває у державній власності.

Читайте також: Дрогобич створює унікальну мапу для туристів

Зараз підприємство продовжує виробництво солі старовинним методом випарювання на відкритому вогні природного розсолу (ропи), який видобувають з підземних шурфів.

За інформацією міськради, цьогоріч на розвиток туризму в Дрогобичі з міського бюджету виділено 1,5 мільйона гривень.

Як повідомляв Укрінформ, у грудні Туристичний інформаційний центр Дрогобича розробив новий формат екскурсій знаменитою солеварнею Дрогобича.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-