Львівщина презентувала свої курорти на форумі розвитку туризму в Португалії

Львівщина презентувала свої курорти на форумі розвитку туризму в Португалії

Укрінформ
Львівщина представила свої туристичні та курортні можливості на Міжнародному форумі розвитку туризму Україна-Португалія, який проходить у Лісабоні.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА. 

«Португальці надзвичайно зацікавлені у подорожах Україною, зокрема Львівщиною. Найбільший інтерес викликали пропозиції медичного туризму, що приваблюють іноземних туристів якістю та доступністю», - зазначив заступник начальника управління туризму та курортів ОДА Тарас Лозинський.

За його словами, учасникам Форуму розповіли про лікувально-оздоровчі центри Трускавця, Східниці, Моршина, а також про гірські туристичні маршрути в Карпатах та логістичні особливості регіону.

Читайте також: Львіська міськрада затвердила ставки туристичного збору

Зважаючи на відсутність прямого авіасполучення України з Португальською Республікою, актуальним стало обговорення питання щодо відкриття прямих авіарейсів з представником найбільшої авіакомпанії в Португалії TAP Portugal. Досягнуто домовленості про доцільність відкриття повітряних шляхів для розвитку туризму в обох країнах.

Туристичний та курортний потенціал Львівщини презентували в Лісабоні на запрошення Торгово-промислової палати України спільно з Торговою палатою "Португалія-Україна" та Посольством України в Португальській Республіці.

Фото: loda.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-