В Японії запровадили податок на виїзд із країни

В Японії запровадили податок на виїзд із країни

Укрінформ
Японія вводить податок у розмірі 1000 єн (9,20 долара) на виїзд із країни.

Як передає Xinhua, новий податок набирає чинності з понеділка, 7 січня, і діє для громадян усіх країн, які покидають Японію морем або літаком.

Податок буде включений у ціну зворотного квитка на літак або судно разом з іншими зборами. Не торкнеться нововведення тільки тих, хто робить тимчасову зупинку в країні і залишає її межі протягом 24 годин після прибуття, а також дітей у віці до двох років, послів іноземних держав та державних гостей.

З мандрівників, які купили квитки до 7 січня, податок також стягувати не будуть.

Читайте також: Лесбійська пара з Японії одружиться у 26 країнах світу

Влада Японії планує витратити кошти, що будуть надходити до казни, на розвиток інфраструктури напередодні літніх Олімпійських ігор у Токіо, які відбудуться у 2020 році. За попередніми розрахунками, податок на виїзд буде приносити близько 50 млрд єн (близько $460 млн) щорічно.

Цього року завдяки доходам від туристичного збору в аеропортах великих міст Японії, включаючи Токіо, будуть встановлені системи розпізнавання осіб. Крім того, додаткові кошти планується направити на прискорення міграційних процедур і установку устаткування для безготівкової оплати проїзду в громадському транспорті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-