Туристи зможуть побачити вхід у

Туристи зможуть побачити вхід у "Львівське метро"

Укрінформ
Поруч з історичним центром Львова створили мурал, присвячений історії львівського підземного трамваю, що стане частиною нового туристичного маршруту.

Про це повідомляє перс-служба Львівської міської ради. 

"На пл. Митній у Львові з'явився новий мурал, який символізує вхід у "Львівське метро". Арт-робота реалізується в рамках соціально-культурного проекту "Створення нових туристично-привабливих локацій та потенційно нового туристичного маршруту у Львові" громадською організацією "Граніт" за підтримки управління туризму Львівської міської ради. Автором стінопису є житомирський художник Дмитро Краб", – йдеться в повідомленні.

На стінах у підземному переході на площі Митній розмістять інформацію про історію львівського підземного трамваю, який почали будувати ще в радянський час. Вона, як зазначають організатори проекту, породила жарти про Львівське метро, існує навіть сайт Львівського метрополітеу. Саме цей стінопис художник створив за три дні.

Читайте також: Львівщина пропонує туристам мандрівку рідними містами й селами видатних українців

"Ми вирішили підтримати цей міф, адже він буде цікавий як жителям міста, так і туристам. А сам стінопис прикрасить перехід на площі Митній та міститиме антивандальний елемент – пусті стіни у Львові дуже швидко псують, а так декоровані площини прикрашають місто", – прокоментувала куратор проекту Марія Лопачак.

Загалом у туристичному маршруті буде 12 локацій, серед яких зображення в стилі Альфонса Мухи в колишньому пасажі Мікольяша, ревіталізований дворик закинутих іграшок, ленд-арт у парку ім. І. Франка, графіті "Квіти війни" на вул. Дорошенка, 7, Гнатюка, 12, пл. Галицькій, 15 тощо.

Фото: @lviv.metro.official

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-