У Львові створять велетенську смачну карту області

У Львові створять велетенську смачну карту області

Укрінформ
У місті Лева презентують найбільшу карту з гастролокаціями Львівщини, що міститиме інформацію про фермерські господарства, на які можуть потрапити туристи.

Відбудеться захід у межах фестивалю гостинності та готельно-ресторанного бізнесу "HoReCa SHOW Lviv", який триватиме 7-9 листопада, повідомила прес-служба Львівської ОДА. 

"Оскільки цей рік визначений Національною туристичною організацією України роком гастрономічного туризму, управління туризму та курортів Львівської ОДА запровадило кампанію популяризації локацій на природних територіях, які відкриті для туризму. Це безпосередньо фермерські господарства, які вирощують і популяризують екопродукцію. У контексті цього ми розробили путівник "Гастромандри Львівщиною" і цьогоріч вперше братимемо участь у фестивалі "HoReCa SHOW Lviv" та презентуємо найбільшу "живу" карту гастролокацій", – наголосила керівник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

За її словами, гастрокарта матиме форму фізичної карти Львівської області. Вона займатиме дві третини виставкової площі стенду облдержадміністрації, яка становитиме 5 метрів на 13. Основою їстівної карти стануть живі салати, також географічно будуть розташовані гастролокації від фермерів, які пропонуватимуть свою продукцію.

Читайте також: Медійники випробували гастротур на Львівщині

Серед "експонатів" на карті з гастолокаціями – сирна продукція, продукти з мангалиці, равлики, мед, а також ягоди.

"Усі продукти можна буде не лише детально роздивитися, але й скуштувати. Акцент ми робимо на локальність, адже всі 16 фермерських господарств розташовані у Львівській області та відкриті для туристів", - додала Табака.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-