Київ очікує збільшення кількості туристів з Азії

Київ очікує збільшення кількості туристів з Азії

Укрінформ
Столицю України до кінця 2018 року відвідають на 15-20% більше туристів із країн Азії, ніж торік.

Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації, спираючись на динаміку зростання туристичного потоку. 

"Київ – місто, знайоме європейським туристам, але для багатьох туристів із Азії українська столиця – це ще екзотика. У міру зростання фінансових можливостей туристів із Азії вони виявляють дедалі більшу цікавість до європейського напрямку, і нам є що їм запропонувати. Статистика відвідувань показує також, що ініціативи Євросоюзу із залучення туристів з Азії приносять результати, але ці туристи поступово "зміщують" свої маршрути до Центральної та Східної Європи", - прокоментував заступник голови КМДА В'ячеслав Непоп.

У свою чергу в Управлінні туризму та промоцій КМДА зазначили, працюють над тим, щоб пристосувати українські міста до прийому туристів із Азії.

Читайте також: На туристичній виставці в Сінгапурі презентували 3D-екскурсію Одесою

Зокрема, за словами начальника управління Антона Тараненка, йдеться про лібералізацію візового режиму, доступність інформації мовами цих країн, можливості оплати картками національних платіжних систем, навчання працівників туристичної галузі для врахування національних особливостей та культури туристів з Азії.

Одним із шляхів залучення азійських туристів стала участь представників Києва й Одеси в найбільшій туристичній виставці Азії, що відкрилася в Сінгапурі 17 жовтня. Київська туристична асоціація спільно з Управлінням туризму та промоцій КМДА консолідували зусилля українських міст на єдиному стенді UkrainеNOW. До роботи експозиції загалом долучилися 8 українських туристичних компаній.

У 2017 році до української столиці приїхало близько 100 тисяч туристів з Азії, серед яких 30 тисяч із Китаю та 25 тисяч із Індії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-