На туристичній виставці в Сінгапурі презентували 3D-екскурсію Одесою

На туристичній виставці в Сінгапурі презентували 3D-екскурсію Одесою

Укрінформ
У Сінгапурі на Міжнародній виставці подорожей ITB Asia презентували екскурсію Одесою у форматі 3D.

Про це повідомляє прес-служба Одеської міської ради.

"На виставці ITB Asia було презентовано новий екскурсійний маршрут по Одесі у форматі 3D. За допомогою окулярів віртуальної реальності учасники презентації змогли зануритися в атмосферу вулиць нашого міста", - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в міськраді, делегація міста ставить собі за мету участі у виставці популяризацію Одеси як привабливого напрямку цілорічного відвідування, де розвинені всі види туризму, залучення туристів з Азії, а також розширення співпраці з іншими країнами та містами.

Читайте також: В Одесі туристи можуть побачити вітражного кота

ITB Asia є однією з найбільших подій в Азії, у якій беруть участь понад 940 експонентів з 113 країн (понад 11 тисяч учасників). Міжнародна виставка об'єднує три найважливіші туристичні сектори: MICE (організація зустрічей, конференцій і заходів), бізнес-сектор і відпочинок. Представники готельно-ресторанного бізнесу з усього світу демонструють на виставці головні достоїнства і переваги своїх готелів, IT-компанії представляють новітні досягнення в сфері телекомунікаційних технологій для індустрії подорожей, а туристичні компанії - свої нові напрямки.

Виставка відкрилася напередодні й триватиме до 19 жовтня. У програмі - конференції, семінари, сесії й культурні заходи.

Фото: omr.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-