Дніпро хоче розвивати фестивальний туризм

Дніпро хоче розвивати фестивальний туризм

594
Ukrinform
Дніпро має максимум можливостей для розвитку фестивального туризму, який має принести доходи в бюджет міста та позитивно вплинути на імідж мегаполіса.

Про це під час прес-конференції заявила керівник туристичного напрямку КП "Агентство розвитку Дніпра" Анна Колєда, передає кореспондент Укрінформу.

"Для міста будь-які події, заходи дуже вигідні з економічної точки зору. Коли місто розвивається, будь-які фестивалі, масштабні виставки, форуми, змагання стають тим дієвим важелем, завдяки якому люди, котрі ніколи не чули про місто Дніпро, вирішують приїхати. У мільйонного Дніпра є максимум можливостей для розвитку фестивального туризму. Лише цього літа у місті відбулося три масштабні фестивалі – "Джаз на Дніпрі", "Самар Дніпро Фест", "Стопудівка". Усі ці заходи відвідали гості не лише з України, а й з-за кордону", – сказала Колєда.

За словами директора КП "Агентство розвитку Дніпра" Володимира Панченка, в межах стратегії розвитку туризму в місті виділили 5 основних напрямів, які приваблюють гостей у Дніпро.

"По-перше, це космос. У Європі є тільки два космічні міста – Тулуза й Дніпро. По-друге, це річка Дніпро. У нас фантастична набережна, і всі делегації з Європи та інших куточків світу вражаються її масштабами й красою. Біля річки може розвиватися багато туристичних послуг в галузі спорту та відпочинку. Третє, що цікавить гостей міста, – це стара індустрія. Туристи у захваті від технологій, які ще збереглися на деяких підприємствах Дніпра. Четверте – туризм конгресів, форумів, виставок, на що місто зараз витрачає багато зусиль. Для цього потрібна інфраструктура, над якою Дніпро працює. П'яте – саме місто: музеї, театри, ресторани", – зазначив Панченко.

Читайте також: Одещина зробила ставку на гастрономічний туризм

Загалом експерти наголошують, що культурна складова починає сильно впливати на розвиток міста, зокрема економічний, оскільки події у цій галузі стають не тільки престижними, але й прибутковими.

Як додав голова правління Комітету виборців України Станіслав Жолудєв, в останні роки в Дніпрі регулярно проводять різноманітні культурні та спортивні заходи: відродили "Джаз на Дніпрі", почали проводити фестиваль блогерів і фестиваль муралів, марафони, чемпіонати Європи та світу з різних видів спорту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>