Дніпро

31 березня 2020

У Дніпрі перші 400 «підвішених» продуктових наборів поїхали до пенсіонерів

Дніпро долучився до благодійної ініціативи щодо доставки «підвішених» продуктових пакетів пенсіонерам. Це готові набори харчів, які може оплатити кожен охочий. Їх доставлять літнім людям абсолютно безкоштовно.

30 березня 2020

29 березня 2020

27 березня 2020

У Дніпро прибули 20 апаратів штучної вентиляції легень

У 21-й інфекційній лікарні Дніпра йде налаштування 20 апаратів штучної вентиляції легень, які місто придбало власним коштом. Роботи фахівці завершать уже завтра, і одразу лікарі зможуть надавати невідкладну допомогу хворим на Covid-19.

Ярославський просить не забирати бюджетне фінансування реконструкції Дніпровського аеропорту

Власник і президент інвестиційної групи DCH Олександр Ярославський просить Президента та уряд зберегти заплановане на 2020 рік бюджетне фінансування реконструкції Дніпровського аеропорту.

26 березня 2020

25 березня 2020

Ціна будівництва ДніпроГЕСу

Для цього будівництва, яким так пишалася радянська влада, довелося затопити територію, що за площею дорівнює половині сучасного Запоріжжя

24 березня 2020

У Дніпрі проводять дезінфекцію під’їздів у багатоквартирних будинках

У Дніпрі розпочали санітарну обробку під’їздів багатоквартирних будинків. Співробітники департаменту благоустрою та інфраструктури, а також департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради, проводять її за допомогою спеціальних розпилювачів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-