На Одещині хочуть зменшити портовий збір для круїзних суден

На Одещині хочуть зменшити портовий збір для круїзних суден

388
Ukrinform
Влада Одеської області розглядає можливість зменшити суму портових зборів за суднозаходи в межах програми з розвитку круїзного туризму в регіоні. 

Про це розповів тимчасовий виконувач обов’язків начальника управління туризму, рекреації і курортів Одеської ОДА Олександр Шека в інтерв’ю Zruchno.Travel.

"На сьогоднішній день ми працюємо над тим, щоб річкові судна почали регулярно заходити не тільки в порт Одеси, а й в Ізмаїл, і в Вилкове. Зараз розглядається можливість зменшення суми портових зборів за суднозахід, що, на нашу думку, може значно вплинути на розвиток круїзного туризму. Але, крім створення комфортних умов для роботи річкового транспорту, необхідно займатися кадровою підготовкою, розробкою туристичних пропозицій і так далі, адже з туристами, які прибувають в порт, необхідно працювати – їм потрібно показати місто, познайомити з місцевим колоритом, здивувати", – зазначив Шека.

Читайте також: Одеса святкуватиме День туризму три дні

За його словами, круїзний туризм – один з найперспективніших напрямків для регіону. Цьогоріч кількість суднозаходів в Одеській області зросла приблизно на 20%.

"Я думаю, що темпи зростання тільки збільшуватимуться. На 2019 рік у нас вже заплановано низку круїзних пропозицій, зараз ми розробляємо стратегію розвитку до 2020 року: створення необхідної інфраструктури, нові турпродукти, залучення нових компаній", – підсумував виконувач обов’язків начальника управління туризму, рекреації і курортів Одеської ОДА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>