Одещина

22 травня 2019

21 травня 2019

На Одещині стартують випробування ракет "Вільха" і "Нептун"

В Одеській області стартувала підготовка до випробування ракетних комплексів типу "Вільха" та "Нептун", очікуються також пуски ракети "Нептун" з головкою самонаведення, що можуть знищувати морські й наземні цілі.

18 травня 2019

Жителів Одещини закликали до створення нових ОТГ

У двох районах Одещини, де протягом трьох років не створено жодної об'єднаної територіальної громади, відбулись комунікаційні заходи інформаційної кампанії "Я - громада" з підвищення обізнаності щодо суті децентралізації. 

17 травня 2019

Негода розкритикував Одеську облраду за зволікання з формуванням ОТГ

Перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода покритикував Одеську облраду, яка не змогла упродовж попередніх трьох років затвердити Перспективний план з формування територій громад у межах реформи з децентралізації.

Негода назвав ключові завдання децентралізації на найближчі роки

Уряд України схвалив завдання у сфері децентралізації на 2019-2020 роки, ключовими з-поміж яких є затвердження нових територіальних основ для розвитку мережі об'єднаних територіальних громад та передачі повноважень виконавчої влади новоутвореним органам місцевого самоврядування.

14 травня 2019

13 травня 2019

Керівникам місцевих рад Одещини нагадали про неприпустимість забудови пляжів

Напередодні відкриття курортного сезону, який цьогоріч стартує 1 червня, в Одесі обговорили підготовку водних об’єктів до відпочинку людей, а також питання недопущення забудови пляжних зон.

11 травня 2019

08 травня 2019

05 травня 2019

30 квітня 2019

28 квітня 2019

24 квітня 2019

Начальник Одеської поліції йде у відставку

Керівник Одеського главку Нацполіції Дмитро Головін вирішив звільнитися з посади. Про подачу 23 квітня відповідної заяви генерал поліції 3-го рангу повідомив журналістам, не вказуючи причин відставки.

23 квітня 2019

Одещина отримає перший еногастрономічний маршрут для туристів

Експерти проекту Євросоюзу "Підтримка системи географічних зазначень в Україні" презентували перший в Україні проект еногастрономічного туризму "Дороги вина та смаку", робота над яким триває нині в Одеській області.

У дитячому центрі «Молода Гвардія» знайшли порушень на п'ять мільйонів

Співробітники Південного офісу Держаудитслужби провели ревізію фінансово-господарської діяльності підприємства «Український дитячий центр «Молода Гвардія», під час якої знайшли порушень на п'ять мільйонів гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-