На Луганщині влаштують фестиваль етнічних культур

На Луганщині влаштують фестиваль етнічних культур

Укрінформ
У Сєвєродонецьку на Луганщині в суботу, 15 вересня, відбудеться обласний фестиваль національно-етнічних культур "Сузір’я злагоди".

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. 

"Обласний фестиваль національно-етнічних культур "Сузір’я злагоди" відбудеться в Сєвєродонецьку. Захід розпочнеться 15 вересня об 11:00 на майданчику біля міського Палацу культури", - йдеться в публікації.

Як зазначили в обладміністрації, у фестивалі візьмуть участь представники громадських організацій національно-культурного спрямування: Старобільського районного товариства шанувальників польської мови та культури "Міст надії", Сєвєродонецького відділення обласного благодійного фонду "Хесед Нер", іноземні студенти Луганського державного медичного університету із Індії та Таджикистану та інші.

Читайте також: В Острозі середньовічна вежа стане арт-простором

На фестиваль запрошені творчі аматорські колективи та майстри декоративно-ужиткового мистецтва із міст та районів Луганщини. Під час заходу відбудеться святковий концерт, глядачі зможуть відвідати виставку предметів декоративно-ужиткового мистецтва, взяти участь у святі національних страв тощо.

Фото: locnt.com.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-