Україна і Польща розширять залізничне сполучення - Омелян

Україна і Польща розширять залізничне сполучення - Омелян

Укрінформ
Україна і Польща активно працюють над розширенням залізничного сполучення.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян у ході зустрічі з міністром інфраструктури Республіки Польща Анджеєм Адамчиком, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Омелян відзначив інтенсивність і високу результативність українсько-польського діалогу в 2018 році.

"Ми надзвичайно втішені прогресом, якого досягли на рівні профільних міністерств України і Польщі. Пряме залізничне сполучення між Україною і Польщею, започатковане 2016 року, - приклад успішної реалізації українсько-польських проектів. І наразі обидві країни активно працюють над розширенням залізничного сполучення між Україною і Польщею. Я дякую Польщі за активну позицію в цьому питанні і всебічну підтримку ініціативи", - наголосив Омелян.

Міністр інфраструктури України підтвердив, що наразі триває робота над двома проектами: відновлення функціонування залізничного сполучення за напрямком Перемишль - Мальховіце - Нижанковичі та започаткування регулярного пасажирського залізничного сполучення між Львовом та Любліном.

Сторони домовилися про проведення у жовтні поточного року засідання двосторонньої робочої групи у Львові щодо розширення залізничного сполучення між Україною і Польщею.

Читайте також: Ціна квитка на "поїзд чотирьох столиць" – мінімально можлива – Омелян

Міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик привітав українського колегу із початком роботи Ryanair в Україні, зазначивши, що успішна робота України із провідними європейськими компаніями - це і є практичний вимір європейської інтеграції України. Також він висловив переконання, що розширення залізничного сполучення між Україною і Польщею також сприятиме інфраструктурній європейській інтеграції України.

Як повідомляв Укрінформ, Омелян перебуває із візитом у м. Криниця-Здруй (Республіка Польща), де бере участь у XXVIII Економічному форумі та конференції "Європа Карпат".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-