Мінінфраструктури склало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній

Мінінфраструктури склало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній

Інфографіка
2609
Ukrinform
Міністерство інфраструктури склало рейтинг пунктуальності українських авіакомпаній у червні 2018 року. При цьому враховувалася точність вильоту літаків авікомпаній з України, відповідно до встановленого розкладу.

Відповідну інфографіку розміщено на сайті міністерства.

Рейтинг очолила авіакомпанія "Мотор-Січ", яка із 256 здійснених у червні рейсів 100% виконала вчасно.

На другому місці - МАУ: 98% із 3 130 виконаних рейсів було здійснено вчасно. Загальна затримка по рейсах у червні становила 61 годину.

На третьому місці - авіакомпанія "Роза вітрів": з 531 рейсу у червні вчасно були виконані 98%. Загальний час затримок у червні становив 10 годин.

Крім того, до рейтингу увішли авіакомпанії "Скай Ап" (87% вчасно виконаних рейсів), "ЯнЕІР ЛТД" (84% вчасно виконаних рейсів), "Азур Ейр Україна" (82%), "Ейр Аллана" (80%), "ФАНейр" (70%), "Браво" (68%), "АНДА ЕЙР" (67%), "Атлас Джет Україна" (64% вчасно виконаних рейсів).

Загалом, за даними Мінінфраструктури, 93% рейсів українських авіакомпаній у червні 2018 року були виконані вчасно.

Читайте також: Join UP скорочує польоти до Туреччини

Як повідомлялося, з кінця червня 2018 року сталося кілька форс-мажорних ситуацій з доставкою авіакомпаніями українських туристів. Через проблеми авіакомпаній українці виявлялися "заблокованими" як в аеропортах України, зокрема, в Києві та Львові, так і в зарубіжних країнах - на Мальорці, в Тунісі, Туреччині, Єгипті, Грузії.

Найгучніший скандал виник у зв'язку із затримкою та скасуванням рейсів авіакомпанії Bravo Airways.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-