Join UP скорочує польоти до Туреччини

Join UP скорочує польоти до Туреччини

1063
Ukrinform
Туроператор Join UP скорочує польотну програму до Туреччини у зв'язку з частими затримками і перенесеннями чартерних рейсів авіакомпаній.

Про це повідомляється на офіційному сайті Join UP.

"У відповідь на ситуацію з частими затримками і перенесеннями чартерних рейсів авіакомпаній за замовленням туроператора Join UP! компанія вирішила скоротити польотну програму до Туреччини. Цей крок допоможе знизити навантаження на флот авіаперевізників, яке склалося через щільний графік перельотів, максимальне використання літаків у розпал туристичного сезону і відсутність вільних літаків у авіакомпаній для підмін у разі збоїв у розкладі", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що починаючи з 11 липня компанія Join UP поступово скоротить прямі перельоти до Туреччини з наступних міст: Київ, Вінниця, Рівне, Кривий Ріг, Херсон, Одеса і Харків. Усього в період з 11 по 26 липня польотна програма до Туреччини скоротиться на 13 рейсів на тиждень. Туристи, які вилітали з Києва, вилетять на курорти іншими рейсами туроператора, в ті ж дати з того ж міста. Туристам з Харкова і Одеси запропонують найближчі доступні рейси в цих містах або рейси з інших міст.

Читайте також: Понад 500 українських туристів "застрягли" у Туреччині

«Ми щиро шкодуємо, що ми не виправдали очікування наших туристів, чиї рейси на відпочинок або додому затримуються. Щоб виправити ситуацію, ми скорочуємо кількість польотів і чекаємо, що це стабілізує розклад. Ми просимо вибачення у туристів і турагентів, які опинилися разом з нами в цій ситуації. Ми працюватимемо над тим, щоб повернути вашу довіру», - прокоментував генеральний директор Join UP Юрій Альба!

Крім того, польотна програма до Туреччини буде припинена з регіональних аеропортів Вінниці, Рівного, Кривого Рогу і Херсона. Зміни торкнуться 1010 туристів, рейси яких потрапили під скорочення (Вінниця — 249 людей, Кривий Ріг — 282 людини, Рівне — 115 людей, Херсон — 364 людини). Цим туристам компанія запропонує виліт найближчим до них рейсом з іншого міста або 100% повернення коштів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-