В Італії туристів штрафуватимуть за купівлю контрафакту

В Італії туристів штрафуватимуть за купівлю контрафакту

Укрінформ
В Італії туристам, які купують на пляжах сувеніри в нелегальних торговців, з кінця червня загрожують величезні штрафи.

Про це пише Lonely Planet.

«Якщо ви плануєте провести відпустку в Італії, будьте обережні, купуючи сувеніри. Знайте, що незабаром набудуть чинності нові заходи, спрямовані на боротьбу з нелегальними торговцями, які розповсюджують контрафактні товари на пляжах», - йдеться в повідомленні.

Поліцейські зможуть штрафувати туристів на суму розміром до 7 тисяч євро. Для торговців також передбачено грошове покарання – від 2,5 тисяч до 15,5 тисяч євро.

Читайте також: Туристи змусили Венецію запровадити чергову заборону

Директиву «безпечних пляжів» було ухвалено після звіту торгової асоціації Conferscenti. За її даними, торговельний обіг нелегально виробленої продукції в секторі туризму сягає 22 мільярдів євро, через що держава щорічно втрачає 11,5 мільярдів.

Під особливою увагою влади опиняться підроблені одяг, взуття, сумки та інші аксесуари. У 2017 році в Італії було вилучено понад півмільйона такої продукції, а близько 10 тисяч осіб було арештовано.

Також наголошується, що туристи, які бажають зробити масаж або татуювання в нелегальних постачальників цих послуг на пляжі, також ризикують бути оштрафовані.

Фото: Alamy

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-