Штраф

10 грудня 2019

АМКУ оштрафував 16 облгазів Фірташа і зобов'язав зробити перерахунки

Антимонопольний комітет оштрафував 16 облгазів Регіональної газової компанії на 278 млн грн за неправомірно донараховані побутовим споживачам об'єми використаного газу. Порушників зобов'язали зробити перерахунки.

Смертельна ДТП у Харкові: Дронов почав погашати витрати виконавчої служби

Перша грошова сума - 500 грн надійшла на депозитний рахунок виконавчої служби від засудженого Геннадія Дронова, одного з фігурантів резонансної справи про смертельне ДТП в Харкові 18 жовтня 2017 року з шістьма загиблими і шістьма потерпілими.

09 грудня 2019

07 грудня 2019

В Угорщині оштрафували Facebook на $4 мільйони

Угорська служба з питань конкуренції оштрафувала Facebook на 4 мільйони доларів за те, що компанія нібито ввела в оману своїх користувачів в Угорщині, заявивши, що її послуги безкоштовні.

06 грудня 2019

05 грудня 2019

03 грудня 2019

02 грудня 2019

НБУ у листопаді оштрафував чотири банки

Національний банк України у листопаді застосував до АТ "ЄПБ", АТ "Мегабанк", АТ "АБ "Радабанк" та АТ "Ощадбанк" заходи впливу за порушення законодавства у сфері фінмоніторингу.

26 листопада 2019

Кримський “суд” оштрафував журналіста за “слово з трьох букв” про Путіна

Підконтрольний Кремлю Ялтинський міський суд оштрафував на 30 тисяч рублів кримського журналіста Євгена Гайворонського за пост, в якому той, за версією співробітників поліції, назвав президента Росії Володимира Путіна нецензурним словом.

20 листопада 2019

Перевезення дітей без автокрісел: в Україні починають штрафувати водіїв

Набув чинності закон “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей”, згідно з яким, зокрема, передбачені штрафи за перевезення дітей без автокрісел.

19 листопада 2019

Відзавтра водіїв почнуть штрафувати за перевезення дітей без автокрісла

Закон “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за порушення правил перевезення дітей” опубліковано в офіційній газеті Верховної Ради “Голос України”.

18 листопада 2019

14 листопада 2019

Єврокомісія покарає Британію через відсутність кандидата на посаду комісара ЄС

Європейська комісія розпочала процедуру притягнення до відповідальності Великої Британії за порушення правил ЄС у зв'язку з відмовою Сполученого Королівства висунути свого кандидата на посаду комісара ЄС. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-