Італія

01 лютого 2023

31 січня 2023

30 січня 2023


Італійський фонд допоміг відновити в Ірпені чотири багатоквартирні будинки

Італійський фонд Terre des Hommes Italia у межах співпраці з представниками проєкту Irpin Reconstruction Summit допоміг відновити в Ірпені чотири житлові багатоквартирних будинки, які постраждали внаслідок воєнних дій. Щонайменше 1 192 особи отримали відремонтоване житло.


США відправляють емісара до Італії, Ватикану й Польщі говорити про Україну

Помічниця держсекретаря США в питаннях Європи та Євразії, яка відповідає в Держдепі за український напрям, доктор Карен Донфрід відвідає Італію, Ватикан і Польщу для переговорів з питань трансатлантичної безпеки й підтримки України.

28 січня 2023

26 січня 2023

25 січня 2023


Байден обговорив підтримку України з лідерами ФРН, Франції, Британії й Італії

Президент США Джо Байден у середу провів телефонну розмову з канцлером Німеччини, президентом Франції, а також прем'єр-міністрами Великої Британії й Італії з метою координації зусиль на підтримку України.

23 січня 2023

21 січня 2023

20 січня 2023

17 січня 2023

16 січня 2023

14 січня 2023

13 січня 2023


Кулеба зустрівся з міністром економічного розвитку Італії – про що говорили

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив оборонну допомогу, відновлення енергетичної інфраструктури та залучення італійської промисловості з міністром економічного розвитку Італії Адольфо Урсо.


Єрмак обговорив з італійською делегацією можливості нових проєктів співпраці

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів зустріч з італійською делегацією на чолі з міністром підприємств та виробництва Італії Адольфо Урсо: сторони обговорили можливості розвитку нових проєктів співпраці у різних сферах.

11 січня 2023


Україна та Італія започаткують нове двостороннє енергетичне партнерство - Галущенко

Україна та Італія планують започаткувати нове двостороннє енергетичне партнерство, яке сприятиме втіленню сучасних енергоефективних та безвуглецевих технологій і проєктів у ході післявоєнного відновлення України.


Італія готова передати Україні ще більше зброї – МЗС

Міністр закордонних справ і віцепрем'єр Антоніо Таяні заявив, що Італія готова надіслати Україні нову партію військової допомоги на тлі протистояння російським військам, які здійснюють повномасштабне вторгнення в країну.


В українському соборі в Римі відбувся благодійний концерт італійського хору

Відомий італійський хор «Roma Gospel Choir» дав благодійний концерт у прокатедрі Святої Софії Української греко-католицької церкви у Римі з метою збору коштів для українських дітей, що постраждали від розпочатої росією війни.

10 січня 2023

07 січня 2023

06 січня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-