У Запоріжжі знайшли, як збільшити туристичний потік утричі

У Запоріжжі знайшли, як збільшити туристичний потік утричі

Укрінформ
У Запоріжжі очікують значного зростання туристичного потоку завдяки роботі міського туристичного інформаційного центру, який відкрили сьогодні, та кооперації з іншими містами України.

Про це заявив заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров в інтерв’ю Zruchno.Travel напередодні офіційного відкриття ТІЦ.

За його словами, на сьогодні Запоріжжя щороку відвідують 300-400 тисяч туристів. Триразове збільшення цього показника, на думку Пустоварова, дасть місту змогу ввійти до топ-5 туристичних міст України.

"Хочемо включитися в конкуренцію, яку складають Київ, Львів, Одеса. Націлюємося на свою частину великого туристичного пирога. Розраховуємо, що після трьох-п’яти років зможемо констатувати, що близько мільйона туристів відвідало місто Запоріжжя протягом одного сезону", – сказав Пустоваров.

Таких результатів міська влада планує досягти в результаті концентрації зусиль міського турактиву і представників турбізнесу в просуванні міста на базі ТІЦ, а також налагодження співпраці з іншими регіонами.

Читайте також: Харківщина приваблює туристів новими маршрутами

"Ми вже бачимо по першому ж півріччю тенденцію до значного приросту порівняно з минулим роком. Пов’язуємо це з тим, що ми зробили правильний акцент на іміджеву складову міста Запоріжжя, зокрема в інтернеті і соціальних мережах, а також з налагодженням співпраці з туристичними агентствами і ТІЦ з інших міст", – підкреслив заступник міського голови Запоріжжя.

Офіційне відкриття Туристичного інформаційного центру Запоріжжя відбулося сьогодні, 25 червня, а вже 26 червня ТІЦ прийме перших відвідувачів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-