Підгорецький замок можна побачити зсередини вперше за 79 років

Підгорецький замок можна побачити зсередини вперше за 79 років

Фото
1351
Ukrinform
Замок у селі Підгірці, що на Львівщині, вперше за 79 років відчинив свої двері для відвідувачів.

Про це повідомили на офіційній сторінці Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса Возницького в Facebook

"Підгорецький замок поволі повертається із забуття і вперше після 1939 року гостинно відчиняє двері палацу для відвідувачів", - зазначається в дописі.

Відтепер гості можуть потрапити в Китайський кабінет, пройтися Золотою, Кармазиновою та Обідньою (з ХІХ ст. знаною як Лицарська) залами і побачити картини, які прикрашали раніше стіни палацу.

В експозиції представлені копії полотен роботи Шимона Чеховича, Гіацинта Олесінського, Якоба Йорданса, Шарля Ле Бруна, Яна Де Баана, Пьєтро Бьянчі, Олександра Григлевського, Джованні Баттісто Клементі, Йозефа Грассі та інших італійських, австрійських, польських, французьких, нідерландських художників, якими славилася колекція.

Читайте також: Прогулятися Підгорецьким замком відтепер можна онлайн

"На жаль, історія суворо обійшлася з цією перлиною епохи ренесансу: колекція розпорошена по музеях і континентах, частина її фатально знищена, будівля нещадно зруйнована. Зокрема, в палаці збереглися лише монументальні портали і камін з чорного мармуру. А в архівах віднайшли старі світлини, на яких можна побачити велич і красу замку", – додають у галереї мистецтв.

Ці фото також представлені на виставці копій із колекції Підгорецького замку "Історія забуття".

Фото: Львівська національна галерея мистецтв ім. Бориса Возницького

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-