Князь, лицар і козак із ліхтарями поведуть туристів залами музею в Рівному

Князь, лицар і козак із ліхтарями поведуть туристів залами музею в Рівному

Укрінформ
Оригінальну історико-пізнавальну мандрівку в минуле підготували для туристів у Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

Про це кореспонденту Укрінформу телефоном розповів директор музею Олександр Булига.

«Таку незвичну атракцію проводимо сьогодні в рамках європейської акції «Ніч музеїв». Разом із партнерами нашого проекту - Рівненським обласним академічним музично-драматичним театром - підготували для туристів, тих, кому не байдуже минуле нашого краю, своєрідну мандрівку в той час. Увечері відвідувачів на порозі музею зустрінуть театралізовані герої. Серед них - колишній власник Рівного та будівничий чоловічої гімназії у 1839 році, де нині розташований музей, князь Фредерик Любомирський. Допомагатимуть йому в подорожі музейними залами представники родини, слуги, одягнуті у відповідний тогочасний одяг», - зазначив Булига.

Читайте також: На Рівненщині туристи активно стають власниками "Паспорта мандрівника"

За словами директора музею, під час нічної екскурсії з ліхтарями туристів супроводжуватимуть і кілька історичних персонажів – середньовічний лицар, козак-учасник Берестецької битви, зв’язкова УПА, випускник Рівненської чоловічої гімназії письменник Володимир Короленко, а ще - відомий літератор, письменник Улас Самчук та волинські майстрині.

На згадку про нічну мандрівку залами Рівненського обласного краєзнавчого музею туристи зможуть придбати інформаційні буклети, зробити селфі біля музейних експонатів та історичних героїв Волинського краю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-