На Рівненщині туристи активно стають власниками

На Рівненщині туристи активно стають власниками "Паспорта мандрівника"

Укрінформ
У Рівненській області за два місяці півтисячі туристів придбали "Паспорт мандрівника".

Про це "UA:Рівне" повідомила заступник начальника управління культури й туризму Рівненської облдержадміністрації Ярослава Гаврилова. 

"Гра триватиме до 1 листопада. Увесь активний туристичний сезон. Буде декілька етапів підбиття підсумків. 1 червня, 1 серпня, 27 вересня у міжнародний день туризму. І 1 листопада розігруватимуться суперпризи", - сказала Гаврилова.

Як повідомляв Укрінформ, у березні на Рівненщині презентували гру-квест "На власні очі". За її правилами потрібно відвідати якомога більше унікальних місць волинського краю. Марки про такі відвідини потрібно вклеїти у "Паспорт мандрівника". Крім цього, треба зареєструватися на сайті "Рівненщина туристична", зробити селфі в цьому місці та фото сторінки, де вклеєна іменна марка.

Читайте також: На Рівненщині розповіли про «родзинки» нового туристичного сезону

Мета такого проекту - розкрити унікальний туристичний потенціал області, стимулювати розвиток внутрішнього туризму, зацікавити й заохотити різні вікові групи, а особливо молодь, на власні очі побачити природні дива.

Для заохочення й додаткової мотивації створено 133 призові місця.

Пізнавальна гра дає туристам змогу взяти участь в унікальному колекційному проекті, дізнаючись про пам`ятки Рівненщини, особисто отримати інформація про знаходження всіх елементів колекцій через інфоресурси, активно відпочити під час подорожі, отримавши незабутні враження та емоції.

Торік у такій колекційній грі на Рівненщині взяло участь понад 8 тисяч туристів.

Фото: facebook.com/TravelPassport

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-