На Одещині з'явився новий туристичний маршрут

На Одещині з'явився новий туристичний маршрут

Відео
Укрінформ
В Аккерманській фортеці, що на Одещині, впровадили новий туристичний маршрут "Антична Тіра", який пропонує мандрівникам побувати на місці розкопок старовинного міста, поринути у світ середньовічних танців, лицарських турнірів та викарбувати власні монети.

Про це повідомляє прес-служба Одеської облдержадміністрації. 

"У регіоні розпочато новий туристичний сезон. У межах проекту "Одеська область: відпочивай яскраво" ми обрали 6 яскравих місць та подій, які мають продемонструвати все розмаїття нашого регіону. Протягом травня у ці місця відбуватимуться промотури. Зокрема, маршрут "Антична Тіра" має привернути увагу людей, які цікавляться історією", - наголосив т.в.о. начальника управління туризму, рекреації та курортів Одеської ОДА Олександр Шека.

Читайте також: Ізмаїл отримає два гранти від ЄС на розвиток туризму

Загалом у Білгород-Дністровський фортеці для відвідувачів розроблено шість тематичних екскурсій. Тут відкрили "середньовічну" миловарню: всі охочі можуть повчитися цьому ремеслу. На цій локації розміщено й місце археологічних розкопок давньогрецького міста Тіра. Також є змога здійснити прогулянку на старовинних парусних кораблях Дністровським лиманом.

"Місту більш ніж 2500 років. Це одне з найстаріших міст України та Європи. Але, на жаль, унікальне місто не знають ані в Україні, ані європейські туристи!», – розповіла в коментарі Громадському радіо заступник міського голови Білгород-Дністровського Євгенія Волонець.

Зазначається, що фортеця відкрита для туристів досить давно. Але нещодавно археологи знайшли поблизу залишки старовинного міста Тіра. Це вдихнуло в фортецю нове туристичне життя. Тож тепер тут плануються регулярні заходи для усіх прихильників старовини: показові виступи представників клубів старовинного танцю "Междумирье" й історичної реконструкції "Дженєстр". Танцівники й лицарі відтворюють свої образи до найменших деталей.

Фото: Одеська ОДА

Відео: Громадське радіо

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-