Мадридська оглядова вежа відкриється вперше за 30 років

Мадридська оглядова вежа відкриється вперше за 30 років

Укрінформ
Із 25 квітня з'явиться можливість забронювати квитки на оглядовий майданчик вежі Альфонсо XII в парку Ретіро в іспанському Мадриді, з якої відкривається унікальний краєвид міста.

Востаннє відвідувачі піднімалися на вежу понад 30 років тому, повідомляє colibris.ua

Зазначається, що з висоти понад 20 метрів стане видно 360-градусну панораму парку й околиць. Піднявшись, можна детально роздивитися кінну статую Альфонсо XII, а також послухати екскурсію про історію пам'ятника й парку.

На першому етапі (до кінця серпня) планується чотири варіанти відвідування майданчика на тиждень: два в суботу вранці (11:00 і 11:30) і два в середу вдень (18:00 і 18:30), а з вересня до цього розкладу додасться 19:00 середи і полудень суботи.

Читайте також: Батьківщина-мати відкрила оглядовий майданчик

Комплекс було збудовано 1887 року, коли Кортес запропонував королеві-регенту Марії Христині поставити пам'ятник її чоловікові Альфонсу XII, на що виділялися кошти з іспанської скарбниці.

В наші дні відновлення пам'ятника обійшлися міській раді Мадрида в 281 тисячу євро. Ці роботи дали змогу зміцнити споруди, які частково зроблені з вапняку й були під загрозою розмивання та розтріскування. Колишню розкіш повернула також бронзова статуя монарха.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-