Нідерландські тюльпани відкривають весняний сезон

Нідерландські тюльпани відкривають весняний сезон

Укрінформ
Всесвітньо відомий королівський парк квітів Кекенгоф у Нідерландах у четвер, 22 березня, відкриє новий сезон.

Про це повідомляється на офіційному сайті парку.

"22 березня 2018 року Кекенгоф відкриє свої ворота 69-й раз. Коли він закриється вісім тижнів потому, близько 1 мільйона туристів з усього світу відвідають нашу міжнародну квіткову виставку. Таким чином Кекенгоф робить свій внесок у сферу туризму Нідерландів", - йдеться в повідомленні.

У 2018 році сезон квітів тут триватиме з 22 березня до 13 травня. Впродовж цього часу відвідувачі зможуть побачити цвітіння понад 7 мільйонів цибулинних, одних тюльпанів буде 800 сортів.

Читайте також: Амстердам хоче віднадити туристів від "червоних ліхтарів"

Темою цьогоріч стала "Романтика в квітах". Як обіцяють організатори, найкрасивіший весняний парк у світі з його справжнім морем квітів обов'язково створить або посилить весняний романтичний настрій.

У межах обраної тематики в Кекенгофі заплановано велику кількість заходів. Наприклад, у павільйонах на території парку в різний час триватимуть виставки, присвячені різним квітам: орхідеям, фрезіям, трояндам, ліліям тощо.

Читайте також: В Амстердамі заборонили "пивні велосипеди"

Крім того, на відвідувачів чекають інтерактивні та ігрові майданчики, а також грандіозна мозаїка з 50 тисяч тюльпанів.

Завершиться сезон фестивалем класичної музики "Романтика в Кекенгофі", який відбудеться серед квітів.

Парк Кекенгоф, відомий також як Сад Європи, розташовано в невеликому містечку Ліссе, між Амстердамом і Гаагою. Він займає територію близько 32 гектарів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-