Нідерланди

02 лютого 2023

01 лютого 2023


Міжнародна організація з Нідерландів допомагає відновлювати житло на Чернігівщині

У Чернігівській ОВА обговорили допомогу жителям області у відновленні пошкоджених будинків з представниками ZOA — міжнародної організації з надання допомоги та відновлення, яка базується у Нідерландах.


Скіфське золото: Україна задоволена висновком генерального радника Верховного суду Нідерландів

Україна задоволена незалежним консультативним висновком генерального радника Верховного суду Нідерландів, який підтвердив необґрунтованість скарг “російських кримських музеїв” у справі про приналежність колекції “скіфського золота”.

30 січня 2023


Скіфське золото: адвокати сказали, чому розраховують на остаточну перемогу України

Адвокати, які представляють інтереси України у справі про приналежність колекції «скіфського золота», вірять в остаточну перемогу України у Верховному суді Нідерландів, оскільки генеральний радник Верховного суду незалежним консультативним висновком також підтвердив необґрунтованість скарг «російських кримських музеїв».

28 січня 2023


Екоактивісти перекрили ключову трасу до Гааги

У Нідерландах сотні кліматичних активістів перекрили одну з головних доріг до Гааги - шосе А12 - на знак протесту проти витрачання мільярдів у Нідерландах на субсидії для виробників викопного палива.

27 січня 2023


Зеленський відзначив нагородами п’ятьох іноземних високопосадовців

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами п’ятьох громадян інших країн, високопосадовців, за вагомий особистий внесок у зміцнення міждержавного співробітництва, підтримку незалежності та територіальної цілісності України.


Нідерланди передали Україні близько 300 тонн енергообладнання

Починаючи з грудня 2022 року, в Україну з Нідерландів надійшло 36 вантажів гуманітарної допомоги у вигляді енергетичного обладнання загальною вагою 286,7 тонн (з них протягом останніх двох тижнів - 12 вантажів загальною вагою 103,6 т).

25 січня 2023

24 січня 2023


Адвокати родичів жертв МН17 сподіваються на розгляд у ЄСПЛ справи України і Нідерландів проти рф

Адвокати родичів загиблих рейсу МН17 та їхні клієнти готуються до слухань у ЄСПЛ 25 січня 2023 року і сподіваються, що рішення щодо прийнятності справи “Україна та Нідерланди проти росіі” буде позитивне.


МЗС Нідерландів: Важливо, щоб країни ЄС продовжували підтримувати українців на цьому етапі війни

Міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра заявив, що надання допомоги в 500 мільйонів євро з Європейського фонду миру дозволяє допомогти Україні там, де найбільше потрібно.

23 січня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-