Амстердам хоче віднадити туристів від "червоних ліхтарів"

Амстердам хоче віднадити туристів від "червоних ліхтарів"

919
Ukrinform
Влада столиці Нідерландів вводить із квітня нові суворі правила для екскурсій в популярному серед туристів районі Де Валлен, більш відомому як "квартал червоних ліхтарів".

Туристам доведеться стояти спиною до вікон закладів, що надають секс-послуги, а для проведення екскурсії для групи з понад п'яти осіб буде необхідна спеціальна ліцензія. Компаніям більше 20 осіб шлях сюди буде заборонено, пише Euronews.

Мандрівникам також не можна буде фотографувати представниць найдавнішої професії і лякати їх криками. Крім того, будуть заборонені екскурсії з вживанням алкоголю чи наркотиків, а для турів на велосипедах і сигвеях правила зроблять жорсткішими.

Читайте також: Амстердам робить правила здавання житла для туристів більш жорсткими

Щоб не ускладнювати рух, групи не повинні затримуватися на мостах або біля магазинів у години їхньої роботи. Тих же, хто не дотримуватиметься нових правил або не матиме необхідних документів, буде оштрафовано.

Нові правила покликані зменшити натовпи туристів у старих частинах Амстердама. Це також частина угоди, яку екскурсійні компанії добровільно підписали з містом для поліпшення відносин між туристами і жителями знаменитого Де Валлена. У районі, де проживає майже 3000 резидентів, налічується близько 400 бізнесів, які надають сексуальні послуги. Щороку "квартал червоних ліхтарів" відвідують понад 200 тисяч туристів.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-