Тернопільщина представить маловідомі туристичні об'єкти

Тернопільщина представить маловідомі туристичні об'єкти

Укрінформ
У п’ятницю, 23 березня, відбудеться перший Тернопільський туристичний форум – TTF-2018, на якому, зокрема, популяризуватимуть незнані атракції.

Про це повідомляє te.20minut.ua

"Під час ТТF- 2018 представникам туристичної галузі нададуть майданчик для обміну думками і досвідом. Говоритимуть про розвиток внутрішнього туризму, просування українського туристичного продукту на міжнародний ринок, популяризацію туристичних можливостей та маловідомих об’єктів Тернопілля", - йдеться в публікації.

Захід, упевнені організатори, дасть змогу широкому колу фахівців продемонструвати новітні досягнення у сфері послуг, обговорити маркетинг, рекламу, створення та просування бренду, IT-технології, ресторанний і готельний бізнес, залучення ґрантів та інвестицій.

Читайте також: Тернопілля шукатиме нові 7 чудес

Можливість поспілкуватися отримають представники міських самоврядних органів, комунальних закладів і установ міста (міські ТІЦ, музеї, заклади культури, органи освіти), суб’єкти туристичного бізнесу (туристичні оператори, заклади розміщення, харчування, перевізники, рекламні агенції ), галузеві громадські організації та ініціативи, міські навчальні заклади з підготовки кадрів сфери рекреації і туризму в області.

Організовують форум ГО "Туристична асоціація Тернопілля», Тернопільська міська рада, Туристично-інформаційний центр м. Тернополя. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-