Євросоюз може спростити видачу віз

Євросоюз може спростити видачу віз

4484
Укрінформ
У Євросоюзі пропонують внести зміни до візового кодексу з метою спрощення процедур видачі віз на тлі зміцнення безпеки та протидії нелегальній міграції.

Відповідні пропозиції із удосконалення візової політики внесла у середу Єврокомісія, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Єврокомісія пропонує реформувати спільну візову політику ЄС з метою адаптації правил до зростаючих занепокоєнь у сфері безпеки, загроз, пов’язаних з міграцією, а також новими технічними можливостями», - повідомили у керівній інституції ЄС.

Зазначається, що запропоновані зміни до візового кодексу дозволить спростити отримання віз для осіб, які подорожують до Європи легально, сприяти розвитку туризму, торгівлі та бізнесу на тлі зміцнення безпеки та ліквідації ризиків, спричинених нерегулярною міграцією.

Читайте також: Уряд планує змінити правила оформлення віз для в’їзду в Україну

Серед конкретних кроків пропонується скоротити період розгляду візової заявки від 15 до 10 днів; розширити практику видачу довготривалих багаторазових віз (на один та п'ять років); видавати одноразові короткотермінові візи безпосередньо на пунктах пропуску на кордонах; з метою фінансового забезпечення заходів безпеки підвищити із 60 до 80 євро візовий збір.

Окрім цього наприкінці 2018 року Єврокомісія ініціюватиме консультації з питання повного переходу процесу подачі візових заявок на цифрові технології.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-